Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem bukunk le a szexpart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bukunk le a szexpartneremmel?

Figyelt kérdés

Már kb 5 éve van viszonyunk egymással. De nem értem a feleségének,miért nem tűnnek fel a dolgok , hogy pl később megy haza,mindig elmegy otthonról.

Nem célom,hogy lebukjunk,csak nem értem ennyire hülye lenne.

Oltásokat nem kérek.


2016. jan. 19. 18:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Akár az is lehet, hogy rég tudja, de nem érdekli a dolog.
2016. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudja
2016. jan. 19. 18:59
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ...


Arra gondoltál már, hogy a nő is tart szeretőt?

2016. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy nem tűnt fel neki, viszont valószínűleg neki így a jó, így a kényelmes számára. Elvégre hozzá megy haza mindig...
2016. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Privi nem kell kössz!!!

Nem ismerkedem!!!!!!

2016. jan. 19. 19:32
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
Te hülyézed le a feleségét? Te is hülye vagy hogy egy nős ember kúrogat, mert te vagy a ri.@nca. Mert erre már ráillik a jelző. A helyedben szégyellném magam. Te egy kapcarongy vagy. :D A f.@szinak is kisülhetne a szeme, mert egy gerinctelen sz.@ralak.
2016. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
Gerinctelen utolsó féreg vagy, remélem, tisztában vagy vele.
2016. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Igen én hülyézem le ,mert szerintem az ,ha ennyi éve nem jön rá,hogy megcsalják. Én meg szingli vagyok azt csinálok amit akarok. Itt nem nekem kell mérlegelni.
2016. jan. 19. 19:54
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
És még büszke is vagy magadra ahogy olvasom a kérdésed ?!Nem a felesége a hülye hidd csak el! Biztos h észrevette már ennyi idő alatt csak valószínűleg ahogy elöttem is írták nem érdekli bizonyos okok miatt.Téged viszont kihasználnak ;)
2016. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

Megbocsáss kérdező, de te egy akkora tapló kurv.@ vagy, hogy ritka az ilyen. Az lehet hogy szingli vagy, de emellett semmi erkölcs nem szorult beléd.

Ha majd egyszer a férjed is b.@szogatni fog valakit, megnézném a hülye fejedet, milyen képet vágnál hozzá. :D

2016. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!