Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vált ki büszkeséget egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vált ki büszkeséget egy gyönyörű érettebb nőbe élvezni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt csak Te tudod!

Nekem nincs ilyenem!

2016. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Mert ezerszer nehezebb egy 30-45 éves szép nőt megszerezni mondjuk 20-25 éves férfiként, mint egy 16-25 éves nőt.
2016. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Mert egy érett nő olyan mint egy nagyvad,nehezebb megszerezni.
2016. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

evolúció

tudat alatt örömet okoz, hogy a kiváló nőstényt megtermékenyítetted tovább viszed a génjeit

persze tuti szed valamit stb, de ez tudat alatt, minthogy a nagy mellűek is azért tetszenek tudat alatt, mert az evolúció így alakította, hogy ők majd akkor biztos jobban szoptatják a gyereket


éééérted.

2016. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

2-es


nagyot tévedsz. Minden a külső. Ha magas, és vmennyire jól néz ki, akkor bárkit megkaphat, akár egy 18 éves srác is egy Érettebb nőt.

És ha még ehhez nagy pénisze van, ami az ágyban derül ki, vagy orálnál akkor meg tartós szexkapcsolat is kialakulhat, jobb esetben komoly kapcsolat is

2016. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

# 5

Te aztán nagyon komplexusos kis ember lehetsz.

2016. jan. 21. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:44

Kitalálom, alacsony vagy és kicsi a péniszed.

2016. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz megválaszolni, de ha még férjezett is hmmm.....

Az már az advence ketegória :-P

Tapasztalatom szerint a 30-as, 40-es korosztály kifinomult, intelligens. A bullshit-re már immunisak. Érzelmi intelligencia és IQ is kell az elcsábításukhoz, plusz sárm és egyéni stílus, ettől lesznek többek mint az egy a sokból kislányok. Sokkal tökéletesebbek mint a fiatal lányok! Ebben a korban nyílnak ki, virágoznak a hölgyek! Egyértelmű, h megőrülünk értük.

Még 19-20 évesen egy 30 körüli nővel éltem át életem legjobb és legmeghatározóbb szexuális élményét. Azóta is a +5-10 év korkülönbséget keresem, pedig már nem vagyok kölyök.

35F

2016. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sarabon válasza:
Én mindig is az érettebb nőket szerettem, a legtöbbször csak 4-5 évvel voltak idősebbek a barátnőim. De mikor meg volt egy 39 és egy 45 éves nő is pfff nagyon király. Az első a 39-es volt kb fél évig jártam hozzá, elvált volt a 2 gyerek nála volt én voltam akkor 22 a nagyobbik fia akkor volt 16 a kisebb 13. De a lényeg amilyen szexuális élményekben volt részem vele pff hihetetlen volt. A 45-éves pedig nem tartott sokáig 3-4 hónapig jártam hozzá de a teste mint egy 30-as nőé.
2016. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!