Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan írnátok le azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan írnátok le azt a férfi testet, amihez szívesen simulnátok hozzá szex közben?

Figyelt kérdés
Nyilván túl az olyan válaszokon, hogy "olyan, mint a páromé". :)

2016. jan. 21. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Széles vállak, amelyek biztonságot és erőt sugároznak, erős kezekkel, nem kell túl izmosnak lennie...csak legyen férfihoz méltó, amit jó érzés megmarkolni. Formás popsi, széles hát, szép ívű és vonalú törzs.:)
2016. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Széles hát, váll, masszív törzs, izmos mell és has, izmos combok. :) Egy ilyen pasi azt tehetne velem, amit csak akarna 20/L
2016. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is jó, amit az első írt, de nekem inkább az tetszik, ha jó magas, hosszú lábakkal... Nem tudom, miért szeretem, pedig nem előnyös nekem, mert csak 164 cm vagyok, bizonyos pózokban (állva) előnytelen a nagy különbség, de szeretem a magas pasikat... ;) Szeretem, ha a bőre feszes, főleg a fenekén és a derekán, jó markolászni... ;) (hajj, látszik, hogy két hónapja nem szexeltem... :/ x'D)
2016. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Izmos, 180+cm 16l
2016. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!