Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tud elélvezni gumival a pasim?

Figyelt kérdés
Mindketten egymással élünk szexuális életet először. Csak az a gond hogy a barátom nem tud elmenni gumival. Mi van ha velem van a gond? Mondjuk azt mondta hogy em de mi van ha mégis? Mondta hogy haverjaitól hallotta, hogy a barátnőik is tablettát szednek és ő is mondta hogy jobb lenne ha én is azt szednék. De az a baj hogy félek a fogamzásgátlótól és nagyon nem szeretek gyógyszert folyamatosan (rossz emlékek meg félek a mellékhatásaitól is). Persze miatta megteszem. De azért véleményt szeretnék kérni.

2016. jan. 21. 21:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Rohadt naiv vagy! Dobd ki!
2016. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%
Ha már évek óta együtt vagytok, át kéne gondolni a tabit. Vagy beszállsz a gumi árába felesbe?
2016. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 RRR ***** válasza:
82%

Nem veled van a gond,hanem vele,hogy téged okol és akar rávenni tabi szedésre

ne szedd miatta,kísérletezzétek ki,hogy lesz orgazmusa

esetleg verje ki abban,hogy szokja vagy te neki,miután kivette a puncidból

remélem legalább kielégít rendesen

2016. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
2-es még nem vagyunk annyira régtől együtt... de mondta hogy még várjunk... csak rossz hogy ő így nem tudja élvezni... mondjuk ezt a pénzzel való beszállást megemlítem de mondjuk ha fogamzásgátlót szednék nem kérném hogy felesbe fizessük... ez nekem kicsit fura... elég lesz akkor ha majd összeházasodunk
2016. jan. 21. 21:20
 5/24 anonim ***** válasza:
30%
csinaljatok popoba
2016. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
3-as én teljesen kielégülök... ő is elment már egyszer... ezért érzem úgy hogy én nem csinálok valamit jól... utána mindig csinálom neki kézzel és úgy elmegy
2016. jan. 21. 21:22
 7/24 A kérdező kommentje:
5-ös oda én se akarom meg ő se
2016. jan. 21. 21:25
 8/24 A kérdező kommentje:
és 3-as még annyi hogy én mindig elmegyek rendesen nem kell utána kézzel sem csinálnia
2016. jan. 21. 21:27
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Egyszerűen zavarja a gumi. Nincs ebben semmi, engem is zavar. Nem érez téged, ennyi erővel akárhová bedughatná.
2016. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9-es én azt értem... elképzeltem ha fordítva lenne hogy nekem lenne oda felhelyezve valami...de akkor ezek szerint neki nem jó és ha már most nem jó mi lesz még később
2016. jan. 21. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!