Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a peniszmeret mennyire jo?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a peniszmeret mennyire jo?

Figyelt kérdés
15es fel cm mereven. Vastagsag az 4 es fel cm. Atmeroje az kb 11 es fel-12cm.

2016. jan. 22. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó.
2016. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
teljesen jó!!
2016. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lányok! Ha velemenyeznetek egy peniszt akk irjatok privibe es meg kep!
2016. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kéne a GyIK-re egy pénisz skála, ahol fél cm-enként véleményezhetnék az adott méretet. Széltében, hosszában.
2016. jan. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Atmeroje az kb 11 es fel-12cm."


Ez még újszülött baba fej átmérőből is nagynak számít.


Amire te gondoltál, az a kerület v. körméret.


Amit te vastagságnak nevezel, az lenne az átmérő, de még ha 12 cm körmérettel számolunk, akkor sem jön ki a 4,5, de még 4 centi sem 3, 14-el osztva, ha nagyjából henger alakkal számolunk.


Abban az esetben elképzelhető a 4,5 cm átmérő ilyen körméretnél, ha nagyon lapított a péniszed - ami persze nem kizárt.

2016. jan. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12 cm-es körméretre nekem kijött a 4 cm-es átmérő. Bár én csak fogtam egy darab fonalat (az volt kéznél), lemértem 12 cm-t belőle, kört (és nem ellipszist) formáltam belőle és lemértem az átmérőjét. Pont 4 cm lett. Nem hiszem, hogy rossz a vonalzóm, de nem kizárt az sem.
2016. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked meg semmi gond a méreteiddel.
2016. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
*beragasztja az egy milliomodik pontot a Péniszméretes Kérdés Kupongyűjtő Füzetbe*
2016. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!