Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem zavaró szex után a sperma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem zavaró szex után a sperma a hüvelyben?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el fog. gátlót szedni és egy kicsit zavaró, hogy egész nap folyik egy kicsi. Hogyan szoktátok ezt megoldani választ várok csajoktól és a pasijaiktól is, hogy ők mit látnak és mit mond erről a párjuk.
2016. jan. 24. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar,ugyanis ki szoktam nyalni a páromból
2016. jan. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megmondom oszintem en sem kedvelem,hogy utana percekig folydogal ki,viszont a parom belem szeret elvezni,ennyit igazan meger ,hogy oromet okozzak neki. Utana elmegyek zuhanyozni es lemosom magam.
2016. jan. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor furcsa,de megszokod idovel. Aktus utan zuhany. Ha meg utanna is folyik utanna egy tisztasagi... A ferjemet max a masodik menetnel zavarja ,hogy tul "nedves"vagyok tole..
2016. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Évekig szedtem fog. gátlót, hát igen, ez nagyon zavaró volt. És sajnos hiába fürdesz le utána, nyilván nem is egészséges hüvelyzuhanyt csinálni, éppen ezért nem tudod onnan kimosni, tehát hiába fürdesz meg, belőlem annak ellenére is jött még fürdés után is.

Ilyenkor ha valahová mentem mondjuk, akkor kénytelen voltam tisztasági betétet betenni.

Aztán már egy ideje óvszerrel védekezünk, mert időközben a fog. gátlót már nem szedheted különböző hormonális okok miatt, na és ott nincs ilyen gond.

2016. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
Kicsit ráfeszítesz, sokat segít, hogy a nagyja kijöjjön illetve célzott mosakodás szintén nyomással aztán pedig tisztasági betét.
2016. jan. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég zavaró, én nem szeretem. A legjobb fogamzásgátló szedés esetén is a megszakítás. Azt sokkal könnyebb letakarítani, valamint ha még nem szeretnék gyereket, ez nagyobb biztonságérzetet is nyújt.
2016. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%

Itt mindenki "agymenő"?! Kitörlöd és kész! Csajom is megoldja szex után.

Komolyan nem értem hogy az ilyen nagyon okosakat ki dugja meg egyáltalán?

2016. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem értem ilyen k*csöggel ki fekszik le.
2016. jan. 24. 11:23
 9/11 Költőnő? ***** válasza:
75%

Utolsó, te atomfizikus te. A csajod csak azt tudja kitörölni ami a ki/bejáratnál van. Benn is marad vmennyi. Akkor ezek szerint a csajod megcsinálja magát utánad még ököllel kendőstül.

Grat. Hallgattál volna, lehet bölcs maradsz. Ja, nem.

2016. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alighanem19 ***** válasza:
Csak akkor engedem belém, ha utána tudok mosakodni. Hál' istennek, kifogtam az egyetlen olyan pasit, akinek nincs gondja az óvszerrel.
2016. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!