Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy fiú, akivel nemrég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel nemrég amolyan "csak szex" kapcsolat alakult ki köztünk, ami nekem megfelelne, viszont a dolog nem nagyon tud kiteljesedni, mivel eddig minden alkalommal elment már az előjáték alatt. Mit csináljak, hogy beszéljek vele erről?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, csak régen volt nővel, de már 4. alkalommal ment el szinte azonnal, ahogy hozzáértem. Tapasztalata kéne hogy legyen, mert már 26 éves, több barátnője is volt, és orálisan minden alkalommal kielégített, amit jól is csinált. De egyszer sem kezdeményezte hogy továbblépjünk és nem is tette szóvá a dolgot, mintha így lenne természetes. Hogy kérdezhetnék rá erre anélkül, hogy megbántanám? Vagy inkább lépjek le?
2016. jan. 24. 11:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
akármit mond, szűz!
2016. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Próbáltam már nem "engedni", tartottunk szünetet, de valahányszor folytattam ugyanúgy szinte rögtön elment.

Igen, én hallottam már második körről, köszi :D Ezért is volt fura, hogy ő egyszer sem kezdeményezte, hogy próbáljuk meg másodszor is. De ezek szerint akkor nekem kéne.

2016. jan. 24. 12:08
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Vajon miért nem kellesz a kutyának sem csak erre? Egy szexnek sem nevezhető kapcsolatra? Gondolkozzál már el!
2016. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%

Azzal semmi baj, ha előjátéknál elmegy...Miért ne?

De hogy többször is elmegy a szex előtt, hmm....beszélj vele erről, erre mi nem fogunk tudni válaszolni....


(+ Könyörgöm, egy 26 éves férfit ne hívj már fiúnak!)

2016. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Beszélni akarok vele erről. A kérdés konkrétan az volt, hogy hogyan.
2016. jan. 24. 12:22
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

A srác elég elszánt ha ilyen képességekkel már négyszer is nekifutott a szexnek veled.

Szerintem nem fogod elijeszteni a beszélgetéssel sem,csak ne érezze úgy,hogy reménytelennek tartod a helyzetet,mondogasd neki,hogy majd összeszokunk és jó lesz együtt a szex.Hitesd el vele,hogy van megoldás a problémára csak beszélgetni kell róla.


A merevedése jól működik?Ha áll a szerszám ahogy kell akkor akár még egy harmadik menetre is képes lehet és akkor nem gond ha az első kettőnél hamar elmegy.

Csak tudasd vele,hogy te folytatni akarod akárhányszor is megy el közben.:)

2016. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%
Verje ki tali előtt pár órával.
2016. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyíltan, őszintén. Ne közvetlenül a "kudarc után". Aktus nélkül tereld a témát a szexre. Kérdezd meg, hogy mással is így volt e? Próbálkozott tenni valamit ellene. Mit szólna, ha ketten próbálkoznátok? Például miután elélvezett, kis idő elteltével újra próbálkoztok. stb.
2016. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!