Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A magas lányok hol vannak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas lányok hol vannak? Valami hely, ahol nagyobb számban fordulnak elő átlagban?

Figyelt kérdés

197 cm-es srác vagyok (hosszúkás szőke hajú, jóképűnek mondott, sportos alkatú) és leginkább magas lányok érdekelnek. Nem zárom ki a kicsiket sem. A 8-ból 6 lány akivel voltam az 175 cm alatt volt, de egyszerűen ez csak egy nagyon vonzó külső tulajdonság ha egy nő magas, 180 cm vagy afeletti. Biztos van magas lány is, akivel nem illünk össze, de egyszerűen ez csak nálam egy elképesztő pluszpont.


Kicsit buta kérdés, de hol keressem leginkább őket? Tegnap szombaton egész nap úton voltam (boltokban, ügyeket intézni, találkozón, étteremben), de talán ha két magas nőt láttam, azok is inkább 30-40 körüliek voltak.


Gondoltam már hogy valahogy elnézek mondjuk női kosárlabda vagy kézilabda edzésekre vagy ilyesmi :D Nem tudom hol kezdhetném.

23/F


2016. jan. 24. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább modellek közt keresgélj, mert kosarasok közt sincs olyan sok magas, röpisek közt meg végképp nem feltétel, sőt. Akkor már inkább a kosár.
2016. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 180 vagyok, de nem ismerkedek :Dd
2016. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!