Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítség! Punci-fing?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Punci-fing?

Figyelt kérdés

Bármikor, bármilyen pózban csináljuk a párommal, mindig levegős leszek, megtelek vele, bele megy és nagyon de nagyon ciki amikor kihúzza a farkát és kijön a levegő. Vagy nagyon élvezem és akkor is kijön..

Engem nagyon zavar, nem tudom, hogy csináljam, hogy ne teljek meg vele, mert olyankor már nem is élvezem annyira, amikor csak arra kell figyeljek, hogy nehogy egy kellemetlen hangot adjak ki.

A páromat nem zavarja, de én szeretnék valamit tenni ellene.

Ötletek? Másnak is van ilyen? Hogy kezelitek?



2016. jan. 24. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem ciki, nem tudom mi bajod van.


Egyébként meg intim torna.

2016. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy kezelem, hogy tudom, hogy van ilyen. :D
2016. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, de ritkán.

Ilyet még nem hallottam hogy bármilyen pózban és állandóan puncifing lenne. .D

2016. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem az a tapasztalatom, h ha túl heves volt a szex akk nekem is levegős volt, de ha nyugisabban csináltuk nem húzta ki annyira mindig akk nem volt gond
2016. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Intim torna,össze kell szorítanod a hüvelyedet akkor kevésbé fog olyan hangot kiadni.Csak úgy olvastam erről,de lehet hülyeség.
2016. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, intimtorna, mert nem elég feszesek lenn a záróizmaid.
2016. febr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!