Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig csak olyan barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig csak olyan barátnőm volt, aki pár perc alatt elélvez, egy alkalommal 2-3szor általában. Tényleg van olyan, akinek Ennyire nehéz elernie az orgazmust?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. nekem. Én csikló orgazmuson kívűl másképp el sem tudnék menni.
2016. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Fiúknak kéne G-pont kiképzést tartani. Elég hasznos tudás
2016. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is csak csikló orgazmusom volt eddig sajnos. 23/N
2016. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Én mindenhogy eltudok élvezni szerencsére és viszonylag hamar, de tudom h kevésvilyen van
2016. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem mindig sikerül, de ha össze is jön akkor egy orgazmusom lesz. A szex minőségét meg nem az orgazmusok száma határozza meg, én legalábbis nem hajszalom az orgazmust. Ha ügyes a pasi akkor orálnál szinte mindig elmegyek (ha nem vagyok stresszes), szex közben meg a véletlen szüli az orgazmusokat...:D
2016. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Egyet értek a kettessel ! :)
2016. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Eddig csak olyan barátnőd volt, aki megjátszotta, hogy elélvez, mert nem akart csalódást okozni.

Ha ekkora király lennél az ágyban, nem csak "volt" barátnők lennének...


Arról nem beszélve, hogy akkor a mostani csajod is sikítozva élvezne.


Az a nagy büdös helyzet, hogy CSAK ilyen van.

Ha nő őszinte hozzád, és elmondja, hogy még nem élvezett el, de azért alakul a dolog, azt meg köszönd meg, és teperj azért, hogy ki tudd elégíteni.

Ne állj neki fintorogni, hogy sokáig tart, meg nehéz....


A mostani csajod az első, akinél egyáltalán esélyed van, hogy legyen is orgazmusa, mert ő legalább őszinte veled.


Ha neked az az igényed, hogy istencsászárnak érezd magad, amíg reszeled a csajt, és igényled, hogy sikítozzon, meg játssza az agyát, akkor elég gáz.


A legtöbb csajnak LEGALÁBB fél óra jó minőségű előjáték kell, és LEGALÁBB 15 perc dugás, hogy tényleg elélvezzen. Az cirka 45 perc. Vagy 10-15 perc jó technikájú nyalás.


Ennél van rövidebb, meg hosszabb is, és olyan is, aki akkor se élvez el, ha két órán át nyalod.


De amikor elsőre elkapsz egy csajt, és 10 perc alatt lerendezed, ő meg előadja a három orgazmust, mindezt fűrészpor szárazságú pi.nával, azért kapjon már el a gyanú, hogy át lettél ba.szva....

2016. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
8 nővel voltam, közülük 7 el tudott élvezni ha nyaltam és olyan 4-5, aki dugáskor is el tudott.
2016. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7: Aranyos hogy próbálod benne kelteni a bűntudatot.


Téged olvasva ahogy itt előadtad magad még én is arra gondoltam hogy akkor mostantól szarom le a pi-.csába a nő orgazmusát és csak a sajátommal törődök, pedig nem ilyennek tartom magam. Még ha segíteni is akartál, nagyon rossz irányból indultál el.

2016. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!