Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 19 évesen vesztettem el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 19 évesen vesztettem el, annak lehetnek maradandó hatásai?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 19 éves, és nemrég vesztettem el a szüzességem. Azóta sokat szexelek és élvezek is mindent a párommal. De tudom hogy későn vesztettem el. Ezt már nem tudom bepótolni soha? Ennek lehetnek káros következményei?
2016. jan. 26. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Annak lehetnek következményei, hogy ilyen nem túl okos gondolatokkal van tele a fejed.


Nem veszítetted el túl későn.

2016. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

ennek annyi következménye lehet h max azzal a pár évvel később leszel rongyosra szétdugva...

hidd el nem az a normális ha már 15 évesen egy kiélt ribi a lány

2016. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz: nem, a fizika szabályai szerint nem tudsz visszamenni az időben. Egyébként semmi gond, átlag alatti az IQ-d, de nem lehet mindenki zseni...
2016. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az agyam bereccsen az ilyenektől... XD
2016. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékos leszel, mint láthatod ez be is következett.
2016. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2 válaszolóhoz szól a kérdésem: Egy nő ha párkapcsolatban van és nemi életet él akkor az a nő egy idő után rongyosra lesz dugva?

Csak a férfi szexelhet folyamatosan , de ha nőről van szó,annak elhasználódik a ....ja?

Tényleg így gondolkodsz?

2016. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, csak dugjál mindig amennyit csak lehet! :-)Ujjaztasd magad, és közben nyalja a csiklódat! Olvass sokat a szexről! Nem túl nagy a lemaradásod, mert a kis tinik nem igazán tudnak általában kielégülni, inkább csak kiégni!

Mindent a legjobban csináltál!

Kár hogy nem velem! :-)

2016. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó veled mivan? Beütött a kangörcs?
2016. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!