Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom számára tabu a szájba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom számára tabu a szájba élvezés és az orális szex, hogy lehetne még is rá vennem?

Figyelt kérdés
Azért ez is a szex része, se magának nem hagyja mikor én akarom csinálni neki ugye kinyalni, se ő nem kapja be nekem, azt mondja a szája neki nem szopásra van kitalálva. Engem ez bánt, mert én szeretem az orális szexet, nagyon izgat. Régen nagy ritkán még megtette de akkor se engedte, hogy a szájában menjek el. ma már kivétel sincs, sosem csinálja pedig nem a sperma ízével van a baja, hanem egyszerűen ahogy ő mondaná... utál szopni megalázó neki...

2016. jan. 26. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne nyald ki.
2016. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Taposs a lábára mielőtt elmész akkor kinyitja a száját és már verheted is teli.Talán megszokja talán nem..
2016. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy. Örülj neki, hogy egyáltalán van párod, ne akard ráerőszakolni a vágyaidat. Amúgy szégyen, hogy ezt még külön le kell írni, mert nem tudod alapból.
2016. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2016. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Emelem kalapom 3as előtt.
2016. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Hatalmas szög a kapcsolat koporsójába. Aki nő nem szopik, az majd talál magának egyszer valami papucsot aki ezt elfogadja, de ezzel így nagyon nehezen alkalmas tartós párkapcsolatra. (Ugyanez igaz a nem nyaló férfira.)


(A szájba élvezés már eléggé opcionális, azt nem rovom fel senkinek ha nem szereti, de persze előny ha igen.)

2016. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
En valahogy magatol ertetodo dolognak tartom az ilyesmit. Bar meg nem csinaltam. Ha lesz pasim nemhiszem hogy taszitani fog a spermaja. Kicsit izgulok milyen lesz majd az oral de nem tartom undinak.
2016. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Ne legyél balek, hagyd ott.


NEM is AKAR kielégíteni szexuálisan, szerinted egyáltalán tart valamire? :D

2016. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, hogy miért érzi kellemetlennek, megalázónak. Mond el neki, hogy te nem akarod erőltetni a

dolgot, de nagyon szeretnéd, és nagyon szexinek találod. Erősítsd meg abban, hogy nem muszáj "végig" csinálnia lehet az előjáték része, és addig csinálja csak amíg neki is jó.

Fontos még, hogy ne erőltesd a szájba élvezést, mert sok lánynak, (köztük nekem is) visszataszító a sperma állaga, íze. Mond neki, hogy szólni fogsz mielőtt elmész.


Hidd el egy ilyen beszélgetés után el fog gondolkozni a dolgon, fontos hogy utána pihentesd a témát, hogy legyen ideje alaposan átgondolni.


21/N

2016. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ducsik ***** válasza:
54%

Az én barátnőm,az épp bekapja,de a végkifejletet nem!

Mondja biztos kihányná. Innentől nem eröltetem !

Talán keresni kell aki épp megteszi nekünk. 55F.

2016. jan. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!