Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti kipróbálnátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti kipróbálnátok az alábbi természetes összetevőkből készült potencianövelők valamelyikét?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az első "egy alkalmas" szer, aminek állítólag akár a felét, vagy negyedét is elég bevenni, a második pedig inkább étrendkiegészítő, ami hosszabb távon fejti ki a hatását. Ha nem próbálnátok ki, akkor mi az oka ennek??


Barátom nem akarja..:(( Pedig szépen vezettem fel, mondtam, hogy csak kíváncsiságból, nem azért, mert szüksége lenne rá. (pedig sajnos néha igen) Azt is mondtam, hogy én is kipróbálnék valami nőknek való változatot. De nem miatta, nem szolidaritásból, hanem tényleg érdekel, hogy milyen a hatása, van-e különbség.


2016. jan. 26. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem érezném fontosságát nem nyulnék semmilyen kapszulához.


Alapból nem nagyon hiszek a "természetes anyagokból" készült készítményekben, főleg a potencianővelőkben.


Egy jó tanács, ne hidj el mindent amit a neten olvasol.

2016. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Boom-Boom tuti, hogy OÉTI engedélyes, elvileg akkor nem tartalmazhat mást, mint ami rá van írva, nem?
2016. jan. 26. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ki, főleg, hogy tudom, hogy nagy szükségem lenne rá.
2016. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor hajrá, egy próbát megér ez a Boom-boom:) Sajnos barátom nem akarja, én meg kénytelen vagyok tiszteletben tartani:(
2016. febr. 6. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!