Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan reagálnátok egy ilyen üzenetre, hogy :a legvadabb vágyaidat is teljesíteném, nem volt rám még panasz egyik nemtől sem. Felcsigázna benneteket?

Figyelt kérdés
Ha idősebb férfi kapná fiatalabb nőtől.Van rá esély ,hogy mindig a nőre gondoljon és arra mi lehetne közöttük?
2016. jan. 27. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Engem felcsigázna. Még akkor is, ha idősebb hölgytől kapnám az üzenetet :)


22/F

2016. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem is felcsigázna . Még ha a nő idősebb is (mivel szeretem az idősebb korosztályt) 23F
2016. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valamennyire nyilván felcsigázna, de hogy mindig rá gondoljak, ahhoz azért nagyon kevés. Mondjuk ahhoz minden kevés. De egy próbát megérne a hölgy, az biztos... :) 30/F
2016. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Abban az esetben is ha van valakitek?
2016. jan. 27. 13:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám, hogy egy öntelt kis csitri, aki többre tartja magát mint ami valójában.


Persze használnám durván:D

2016. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáljuk ki. Írd meg nekem
2016. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#3 vagyok. Egy kósza dugás beleférne akkor is. Nyilván a kedvesemmel a kapcsolatom szent, és nem hagynám el egy ilyen csaj miatt. De egy (vagy ha tényleg jó a csaj, nem csak mondja, 2-3) szexbe belecsusszanhatnék, ha dögös a csaj és nagyon akarja. Hiába, nagy szívem van, sok mindenki belefér... :)
2016. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne senkim, visszakérdeznék, hogy mennyi a tarifa.


Ha van párom, akkor fapofával törlöm a levelet.

2016. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Felcsigázna, és tesztelném, igazat mond-e.:)
2016. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felcsigázna, csak az egyetlen bajom ha egy nálam 10 évvel fiatalabb csaj küldené (most vagyok 30), hogy nem hinnék neki. Úgy lennék, hogy "kis kezdő, nem tudod mire vágynék én, amire te még nem vagy felkészülve"
2016. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!