Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen érzés, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés, ha lekötöznek szex közben? Hova voltatok kikötözve és hogyan? Mit csinál veletek a pasitok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szeretne a pasim kikötözni (ágyhoz, asztahoz?), de ő is "kezdő" ebben és én is. A barátomban teljesen megbízom! De mégsem tudom, mire számítsak. Segítsetek! Kicsit félek tőle, milyen érzés? Van itt, aki már volt így, és izgatónak találta? A lábakat is kikötözze, szétnyitva? Nagyon ki leszek úgy tárva? Izgató vagy félelmetes a kiszolgáltatottság? És szerintetek miket csinálna közben a barátom, mi az, ami nektek bejön? (és mi az, ami nem?) Szóval, akinek volt már ilyen kalandja, írjátok le lszi, milyen volt!

(L, 21)



2016. jan. 28. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó érzés, izgató.

Beszéljétek meg hogy mit csinálna veled, mit szeretne és miben vagy még te benne..

Ne félj tőle! Ez fontos!

Lazulj el, bizz a párodban és élvezd 😉

L

2016. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Timike10a ***** válasza:
90%
Alárendelt érzés és ez izgat engem.szeretem ha a pasi nem kérdez csak....
2016. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem keressetek valakit aki gyakorlottabb a témában. Budapesten komoly BDSM klubok, meg shibari tanfolyamok is vannak - biztos akad hozzátok közel is valamilyen. Persze nem muszáj a pasidnak úgy gúzsba is kötnie (habárrrr.... :D de ezt majd ti tudjátok) viszont mutatnak nektek kötözésre alkalmas anyagot, eszközöket, biztonságos technikákat...
2016. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Hát szerintem meg az egyszerű kikötözésnek kevesebb köze van az igazi BDSM-hez. Még csak nem is belépő hozzá.

Mert hogy SM nincs benne. Dominancia és alárendeltség inkább.

Párom is szereti, nem is kell hozzá semmi extra, meg gyakorlat sem. A kikötözés itt csak jelképes, az jelképezi hogy teljesen átadja nekem az irányítást. Elég ha két sállal, vagy ilyesmivel lazan a két kezét, esetleg a két lábát kikötöm.

Itt tapasztalat ahhoz kell, hogy a párod tudja, mi az amit ilyenkor megtehet veled, de ezt ki kell tapasztalnotok.

2016. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Valóban, nem a kikötözés művészete izgat most, inkább a "két sál" (vagy négy sál) módszer, a lényeg, hogy kiszolgáltatott legyek.


Látom, vannak itt gyakorlottak :) Mit éreztek közben? Mennyire leszek (mennyire legyek) kitárva? És mit szerettek, mit csinál a párotok közben?

2016. jan. 28. 09:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak párom nevében nyilatkozhatok, én vagyok a sálas :)

Ő azt élvezi, hogy uralom a testét, én szabályozom mikor érhet csúcsra, mi történik. Konkrét dolgok: változó, de párom eléggé nyílt ilyen téren, kap ilyenkor mindent, ujjazás, nyalás, szopiztatás, mellbedugás, szájbadugás. De épp hogy csak annyira durván mindent, hogy érezze a határozottságot, de ne fájjon és ne is legyen kellemetlen.

Jó lehet játszani pl ujjazásos nyalással, amikor érzem h mindjárt itt a vég, abbahagyom a nyalást, csak ujjazom, ha az se élég akkor az ujjazást is. Aztán kezdem előlről, 3-4 ilyen megállás után szine remeg az orgazmusért. Ilyenkor vagy befejezem így, vagy bedugom, pár erősebb lökés és hatalmas orgazmusa lesz :) De volt olyan is h fölétérdelve szopattam közben hátranyulva ujjaztam, így ment el, persze közben én is :) De legtöbbször azt szereti ha jó erősen megdugom a játék végén, ilyenkor kikötözöm a lábát ha meg van kötve.

Mennyire legyél/leszel kitárva, erre majd közben ráéreztek, ha a láb csak lazán van kikötve, akkor ezen könyen lehet változtatni.

Szoktunk olyat is, hogy a szemét is bekötöm közben :)


Ilyenekt hai 2-3 alkalommal játszunk csak, amikor ilyen a hangulatunk :)

2016. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A BDSM-et nem is azért mondtam, mert annak bármely része, (akár pld az SM) kötelező lenne. Mindenesetre élőben többet tudnak (vagy tudnék) segíteni. A konkrét kérdésedre is magatoknak kell kitapasztalni a választ, NEKED hogyan kényelmes, hogyan izgalmas.... Nyilván azt se így gyakorin kérdezd meg, hogy melyik szex pózt szeresd a legjobban.

Technikai segítséget ettől még tudnátok kapni, még ha sállal is "dolgoztok", hogy azt hogyan.

2016. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6, Köszönöm! Sokat segítettél!

Lányok, valaki saját tapasztalatból le tudná írni, milyen érzés a kiszolgáltatottság ilyen kitárt helyzetben?

#7,Mr. Pofon, hol van ilyen klubb? webcím-et tudsz írni?

2016. jan. 28. 09:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha budapestiek vagytok, akkor közösségi oldalakon (Facebook, ill tematikusan BDSM közösségek) tudok elérhetőségeket.
2016. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
En imadom. Elsonek fura. De utanna isteni. Es igen ahogy valamelyik valaszban mar irtak. Szinte konyorogsz az orgazmusert. Mikor mar erzem hogy majdnem ott vagyok akkor abba hagyja. Teljesen vegem van ilyenkor. Szinte mar sirva konyorgok hogy jo kemenyen dugjon meg. Nem lesz fura hogy szet vagy nyitva, hisz bizol a pasidban es ismeri a tested minden zugat. Igy nem fura egy ilyen poz :) es igen, mellmegsugas, szaj, ujjazas... Barmi ami a fantaziadba bele fer es amit engedsz :)
2016. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!