Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek, miért kérdezte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, miért kérdezte ezeket egy férfi?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve ,hog ismerem őt. Ő az exem haverja. Amíg én párkapcsolatban voltam a haverjával nem volt ilyen kis perverz . Ő ilyen kis szerény,komoly férfi volt régen. De mára sokat változott. Én most szingli vagyok ezt tudja ő is. Most már egyre inkább beszél ilyen szexuális jellegű dolgokról, gúnyolódik velem, ilyeneket kérdezett ,hogy hozzám fel lehet e menni,mióta nem szexelek meg stb..

Miért érdekelte,hogy hozzám fel lehet e jutni?

Miért érdekli a velem kapcsolatos szexuális dolgok?

Régen amikor kapcsolatban voltam sosem kérdezett ilyeneket.

Komolyakat,köszi!


2016. jan. 28. 11:00
1 2
 1/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hmmm, szóval afelől érdeklődik, hogy fellehet-e menni hozzád, és sűrűn szóba hozza a szexet... vajon mire gondolhat?

Áááááh! Megvan, biztos arra kíváncsi, hogy tudsz-e horgolni! És ha igen neki is megtanítanád-e? A kis cseles!


Itt semmit nem kell túlkombinálni, itt minden az aminek látszik. De kimondom, hátha még mindig nem tiszta: meg akar dugni, ha hagyod!

2016. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Így van...tudja, hogy egy szingli csaj vagy, aki megszokta a rendszeres szexet, most pedig valószínűleg nagyon is igényled. Ő ezen szeretne enyhíteni.
2016. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Csak meg akar dugni. A kérdés az az, hogy te mit akarsz tőle.

Am ha fel akar jutni a szobádba, akkor szerinted mit akarhat vajon? Sakkozni?

2016. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
meg akard d*gni, mi ebben a nagy kérdés?
2016. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Akkor ,miért nem mondja ki?

Nem utasítanám vissza.

Meg nem is közeledik felém.

2016. jan. 28. 11:17
 6/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Várja az egyértelmű jeleket, amivel igent mondsz naki vagy érdeklődsz a dolog felől.

Ez olyan mint a tangó, a férfié a kezdő lépés, a teste árulja el a szándékát, ha te járatos nő vagy, akkor felismered és megadod erre a megfelelő választ, akkor együtt járjátok el a táncot. Ha nem akkor hoppon marad mindenki :D

2016. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ment a zöld kéz.

Azt sejtettem én is,hogy szexet akar,csak nem értem,hogy miért nem mondta ki nyíltan?

2016. jan. 28. 11:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Na meg te magad mondtad h szerény volt régebben is. Most is az belül, szóval viszonoznod kell a jeleke kicsit egyértelműbben. Ha szóba kerül a dolog, célozz neki te is konkrétabban, áthívhatod "filmezni vagy bármi"...
2016. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha nem utasítanád vissza, akkor amikor kérdezi fel lehet-e menni hozzád mond, hogy igen, mikor jössz? Ha akar valamit felmegy.

36N

2016. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Gondolom nem akar bunkó lenni. Meg az utalgatásoknak megvan az a kényelme, hogyha veszed lapot, igent mondhatsz, ha elutasítod, letagadhatja, hogy mi volt a szándéka.

Ha nyíltan rákérdez, és elutasítod, akkor jobban sérül az egó.

Illetve lehet csak a puhatolás a célja, próbál rájönni mi lenne a reakciód.

2016. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!