Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy ennyire szűk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire szűk vagyok? 18L

Figyelt kérdés

1 éve élek rendszeres szexuális életet (heti 2-3 alkalom), ugyanazzal a partnerrel, több, mint két éve vagyunk együtt.

Mielőtt megtörtént, kb fél évig csak sikertelen próbálkozások voltak, még a legkisebb tampont sem tudom fájdalom és szenvedés nélkül használni.

Azóta több, mint egy év telt el és még mindig változatlanul fájdalmas és nehéz a behatolás.

Mielőtt írnátok, hogy hosszú előjáték - minden alkalommal megvan, szinte mindig el is élvezek. Sokáig próbálkoztunk az ujjazással is, de még egy ujj is nagyon nehezen megy be.

A barátom nem erőltet rám semmit, figyelmes.

Ennek ellenére nem félek a szextől és kívánom, de sokszor már a sírás kerülget a fájdalomtól.

Természetesen voltam nőgyógyásznál a problémámmal, kivizsgált és elvileg nincs semmi bajom, azt mondta idővel elmúlik. Na, ez októberben volt.

Azóta is minden egyes alkalommal szenvedek, nem segít a sikosito, se más póz. Nem félek a dologtól, nem is vagyok ideges előtte

Volt már valakinek tapasztalata ilyennel, lehetséges, hogy ez még változni fog? Van rá esély, hogy ilyen problémával (majd) szülni is tudjak?

18


2016. jan. 29. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászati vizsgálat mennyire volt fájdalmas?

Ha az kevésbé, akkor egyértelmű a helyzet. Nem a szűkösségeddel van a baj, hanem a hüvelyváladékkal.

A hüvely tágulékony nagyon, a síkosság hiánya viszont fizikai fájdalmat okoz és nem is kicsit.

Vegyetek és használjatok minden alkalommal síkosítót.

Ne bolti ezer forintos vackot, hanem irány a patika, és kérjétek vazelint.

A doki is azt használta amikor megvizsgált, és sokkal tovább marad síkos, mint a bolti Durex és egyéb méregdrága szexjátékszer.

38/F

2016. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Vazelint - ami egy kőolaj származék - nagyon nem kéne síkosításra használni, mert tönkrevágja az egészséges hüvelyflórát, ezzel felborítja a hüvely normál pH-ját, és hajlamosít a hüvelyfertőzésekre.


[link]


Nem tudom, hogy a barátodnak mennyire van esetleg átlag feletti intim mérete (ami a vastagságot illeti), de ha valóban nincsen semmilyen - egyéb tünetekkel nem járó - fertőzésed, ami okozhat ilyen jellegű fájdalmat, irritációt (nem tudom, erről meggyőződött-e az orvos laboratóriumi kenetvizsgálattal), és nem is lelki ok áll a dolog hátterében, akkor nekem sincs jobb ötletem, mint extra adag síkosító, és türelem. (De ha ilyen helyzetben lennék, lehet, hogy felkeresnék egy másik orvost, ha a nőgyógyászom semmi okát nem találná ennek a problémának, és nem látnák úgy, hogy az anatómiai adottságaim indokolnák a fájdalmas behatolást, illetve átgondolnám, hogy egészen biztosan nem állhat-e lelki, pszichés ok a jelenség hátterében, mint a vaginizmus esetén.)

2016. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem gondolom, hogy a nőgyógyászati vizsgálat kevésbé lett volna fájdalmas, de azért mégis más kibírni azt az 1-2 percet, mint mondjuk egy fél órás szexet.

a hüvelyváladékkal nincs gond, minden alkalommal elég nedves vagyok, szóval kétlem, hogy ez lenne :/


szerintem a 4,5cm vastagság átlagos, bár nem nagyon értek ehhez :D kivizsgáltak fertőzésre is, több alkalommal is. egyszer sikerült összeszednem egy fertőzést, az viszont már elmúlt, antibiotikumos kezelés is volt miatta. az előző vizsgálatokon viszont nem mutatták ki, tehát nem gondolom, hogy ez okozta volna.

a legjobb orvoshoz járok a városban, aki teheti hozzá jár. fél évente járok vizsgálatra, évente vérvételre és mindig minden rendben volt.

2016. jan. 29. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Leszel a barátnőm?
2016. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én segitenék rajtad Kicsikém..:)

19\F

2016. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
Nyomjátok akkor SÖÖÖEEEEGGBÖÖÖÖÖEEEEEEEEEEE
2016. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!