Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, lányok! Volt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lányok! Volt már olyan az életetekben hogy adtatok, vagy elfogadtatok valamit, szexuális ellenszolgáltatás fejében?

Figyelt kérdés
itt nyilván nem prostituáltakra gondolok, csak olyanra hogy esetleg kaptatok-adtatok valamit.
2016. jan. 29. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint mondjuk: születésnap vagy bármi esemény alkalmából, ajándék és virágcsokor után szex? Úgy igen.
2016. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak akart, segítettem neki nem megbukni év végén erre a csaj úgy gondolta, hogy ezt meg kell köszönni, mivel nem olyan srác vagyok aki csak úgy odaadná a szüzességét egy lánynak persze mondtam neki, hogy nem tartok rá igényt.
2016. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy chates lánnyal találkoztam Pesten szex miatt. Én fizettem kettőnk szállását és neki a hazaúti vonatjegyet. Ez most annak számít?
2016. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Soha eszembe sem jutott.

32/N

2016. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as! igen ilyesmikre gondoltam! köszi a válaszod!
2016. jan. 29. 21:06
 6/8 meow26 ***** válasza:
Nekem is hasonló volt, mint a hármassal, volt egy szexkapcsolatom, de messze laktunk egymástól, ő fizette az utat és a hotelt is. :) Akár ki is fizethettem volna a felét, hisz nyilván mindketten élveztük, de ragaszkodott hozzá, és sokkal jobb pénzügyi helyzetben volt nálam. :)
2016. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
te vagy a lány?
2016. jan. 29. 22:56
 8/8 meow26 ***** válasza:
Persze! :)
2016. jan. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!