Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok a pasitoknak élvezéskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok a pasitoknak élvezéskor szokott spriccelni, vagy csak kifolyik nekik a sperma?

Figyelt kérdés
A barátom nem igazán tud nagyot lövellni. Pedig nagyon izgat. Szeretném tudni, hogy vannak-e más nők is akik erre gerjednek de sajnos a pasijuk nem tudja ezt megadni.
2016. jan. 30. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy tudom, meg azt tapasztalom, hogy akkor lövell inkább, amikor jobban fel van izgulva. Ha fáradt, nem tud erre koncentrálni, vagy túl rövid volt a szex, akkor fordul elő, hogy csak kifolyik neki a végén. De általában spriccelni szokott. :)
2016. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
pasiként írom: nekem egyszer volt h 2 hétig semmi nem volt se sex se maszti de utána az első alkalommal egy este alatt 3xor is spriccelt nem kicsiket és nem vagyok szupermen csak nagyon fel voltam izgulva
2016. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Sokkal izgatóbb ha spriccel. Úgy tudom akkor tudnak a pasik spriccelni ha előtte sokáig nem nyúltak magukhoz és sok spermájuk van.
2016. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberfüggő és szex függő. Mi minden nap szexelünk, van amikor spriccel és van amikor nem.


23L

2016. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
Ezt csak egy b*zi kérdezheti....aki amúgy impotens.
2016. jan. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

mikor hogy, attól függ, hogy mikor volt utoljára szex, de imádom, mikor spriccel :D

21L

2016. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátom mindig spriccel és engem nagyon felizgat. Akkor spriccel a legnagyobbat amikor sokáig szopom és amikor épp elélvezne abbahagyom, ezt ismételem amíg szinte már könyörög hogy elélvezhessen. Vagy ha pár napig nem vagyunk együtt, de az nem gyakori.
2016. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha valakit (holgyet) erdekel egy hazi keszitesu spriccelos video, irjon ;)
2016. jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es! Köszi a tippet!! :)

L

2016. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Pénisz keménységétől függ a spricc..

Mielőtt elmennék picit "ráfeszítek" és akkor jön is a szökőkút.

Szóval ezt lehet szabályozni,de tény és való ezt még befolyásolja a szex hevessége,ha ilyen lágy szeretkezés van akkor nem feltétlenül jó a spricc.

Szóval lankadt pénisztől ne várj nagy ejakulációt mert nem lesz.

2016. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!