Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok jelemzően úgy bünteti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok jelemzően úgy büntetik meg a pasijukat, hogy mindig sutyiban lefektetik magukat egy random emberrel az utcáról?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem, rosszakat ismersz!!! 21/l
2016. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Ha sutyiban, abban mi a büntetés? H a pasija meg se tudja?


Inkább az a jellemzőbb, hogy úgy tesznek, mint ha a pasinak lenne ok féltékenynek lenni (valójában viszont hűek maradnak).

2016. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha így lenne, nagyon sokan járnának OKJ-s "randomember-képzésre"...
2016. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. Ez nem így van. Max ha tudatlan, buta, kommunikálni nem képes a lány akkor. Amellé meg nem is szeret akkor.

Az a büntetés ha nem szól hozzád, duzzogva elvonul, vagy megvonja aznap a szexet.

2016. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én felveszem a domina szettem,bilincs,korbács<--én így büntetek
2016. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ha büntetős kedvem van, inkább fordulok más módszerek felé...
2016. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!