Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha arra gerjedek hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha arra gerjedek hogy ha egy lány megaláz?

Figyelt kérdés

Totálisan beindulok tőle ha egy lány felém kerekedik és azt csinál velem amihez épp kedve van (pl.: letérdeltet ,megpofoz stb.). Nem mondanám magamat egy begyepesedett perverz nyominak mert szinte minden héten eljárok bulizni és sokan vannak úgy velem hogy tök jó fej vagyok. Csak ha olyan társat akarok találni akit ez a téma érdekel akkor ésszerűbb elmondani már az elején hogy ilyenek is izgatnak hogy később ne legyen meglepetés.

Ti lányok hogy reagálnátok ha egy ilyennel drukkolna elő egy fiú nektek?

20/f



2016. febr. 2. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,nézz utána, milyen az alárendelt szerep a szexben és keress egy domináns lányt magad mellé.
2016. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz ne aggódj, a szexbe sok minden belefér.
2016. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már az anális szexet megszerették,lassan ezt is megszeretik az álszent kis pitsák
2016. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon izgató!:)
2016. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én is ilyen vagyok, de csak ha lábbal csinálja (pl.: talpnyalatás, stb.).
2016. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az nekem is tetszik :))
2016. febr. 2. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!