Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon egy fiús nőnek (nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Vajon egy fiús nőnek (nem külsőre értem) is ugyanolyan szexuális igényei lehetnek mint egy sima nőnek?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt hogy a nő szereti a focit, jobban kijön a férfiakkal mint a nőtársaival, és tipikusan az a haverkodós. Külsőleg nőies és csinos és hetero.


Szóval akinek volt ilyen barátnője vagy a fent említettekben magára ismer, azoktól kérdem hogy vajon szexualitás terén az ilyen típus vajon milyen lehet az ágyban? Minden nő más de tapasztalatot lehet írni.


Azért kérdem mert tetszik egy lány nagyon és ő ilyen de én elég nagy igényű vagyok ezen a téren és hát a heti1-2 nem elég ugyanakkor a szeretem a kreatív nőket tehát ne csak feküdjön meg hasonló...



2016. febr. 2. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ettől függ. De mivel tapasztalatokat kértél: némileg magamra ismertem és azt kell mondjam engem simán el lehetne adni néha aszexuáisnak. Egyszerűen nem érdekel a dolog annyira. Csak nagyon ritkásan, de a kezdeményezésig akkor se jutok el.
2016. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sima nő? Ajjj...:DD


Engem konkrétan fehérmájúként írtak le, pedig ezek mind igazak rám (focimeccs, férfiakkal barátkozás stb.). Lehet, hogy rólam tetted fel a kérdést. :DD

2016. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, ha igen akkor bukta :D Tudom mindenkinél más lehet de valahogy ezzel ä nővel már beszélek viszonylag régen és egyszer sem jött fel a szex szóba és azt sem tudom hogy volt e már barátja vagy sem... mintha szűz lenne vagy nemtudom... más lányokkal akivel eddig beszéltem maguktol felhozták... Érdekesnek tartom hogy ő semmi ilyrsmiről nem nyilatkozott még.
2016. febr. 2. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudod, mit jelent a fehérmájú kifejezés?
2016. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem googlézom ki... de tudomásom szerint az aki nem éri be kevés szexel vagy pasifaló. De a sok szex tuti benne van. :D Elhiszem Hogy ilyen vagy :)


Lehet ő is csak ne mutatja ki :D De nem tartom valószínűnek és szerintem ő az a heti 1-2 elég típus lehet ami nekem meg a halálom lenne.

2016. febr. 2. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Elsőre rólam se mondják meg... Van az a mondás, hogy hamu alatt lakik a tűz... Derítsd ki. Egy próbát megér, nem?
2016. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyesmi vagyok, és rám még nem volt panasz az ágyban (meg máshol sem :D). Elég határozott vagyok, tudom, mit akarok, nem kell felesleges köröket futni velem, nem vagyok érzelgős.

31N

2016. febr. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

En pont ilyen vagyok bar a fociert nem rajongok, de a legtobb baratom fiu es nagyon jol ki is jovok veluk, volt mar hogy sokszor beszeltem veluk a szexrol igy tudom hogy mi az ami tetszik a fiuknak az agyban... Eddig meg mindenki azt mondta h velem volt a legjobb a szex... (Nem biztos h igazat is mondtak de maguktol most miert hazudnanak?)

Es nagyon szeretem a valtozatossagot...:P

18L

2016. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jaaa es nalam ha lehetne minden nap szex lenne, mar 2 eve vagyok egyutt a baratommal, de minden olyan heves es erzelmes mint az elejen... Sot ... ;)

/az elozo voltam/

2016. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!