Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány pózt használtok rendszere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány pózt használtok rendszeresen? Mik azok?

Figyelt kérdés

A kérdés főleg azokhoz szól, akik kapcsolatban vannak. Olyanokra gonodolok, amik hetente, ritkább együtléteknél kéthetente alkalmazva vannak. Esetleg a kedvenceteket is leírhatjátok, plussz a nemeteknek.

Ilyen mini közvéleménykutatás, mert ezt élőben nem igazán merem megkérdezni az ismerőseimtől. Köszönöm a válaszokat.



2016. febr. 3. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk a legbevettebb pózok a misszionárius, a lovagló póz, kutya póz és úgy hátulról, hogy én közben fekszem. Ezek szinte minden alkalommal előjönnek nekem a személyes kedvencem a lovagló póz mert akkor én irányítok és azt szeretem :)

23/L

2016. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan, mint az első, misszionárius minden fajtája, lábak fel-le, térdelve stb, hátulról hason fekve, szintén változatosan, lovagló, esetleg kanapén ülve néha
2016. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szinte nekünk is ugyanaz, mint az elsőnek, meg plusz a kifli.

L

2016. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ugyanezek nekem is.
2016. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akik privátban írtak, azoknak is. Jó lenne, ha még néhányan válaszolnátok. Az eddigi átlag olyan 4-5. Kíváncsi lennék arra is, mit írnak fiúk, szóval légyszi.
2016. febr. 3. 13:41
 6/12 anonim ***** válasza:

Ami rendszeres az a misszi, kutya,lovagló és a kutyából átmegy hasonfekvősbe póz. :)


24/f

2016. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kutya, misszio., és egy harmadik: ő fekve, oldalról, és én ülve, guggolva neki...

Ezek kényelmi variánsai minden alkalommal. Szokott lenni lovagló is, de az nem mindig. Illetve oral előjáték.

F

2016. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Misszionárius, lovagló, kutya, csaj hasal a földön, oldalt fekszik, ülünk és szemben vagyunk egymással, falhoz nyomós, fordított lovaglós, szupermen póz
2016. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Deflohelp ***** válasza:

A felsoroltakon túl állva, párom a mosógépen ül vagy a

konyhaasztalon hátán fekszik, máskor a fotel háttámlájára

hátulról ráhasal.

43/F

2016. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szolokhoz.

misszioáius, lovaglo, kutya.

nagyon más nem.

bár nekem van még a tarsolyomba de csajom bőven megelégszik ennyivel. nemigazán szereti az uj pózokat...

2016. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!