Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megborotválkozzak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megborotválkozzak első randi elött?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok véleményére vagyok kíváncsi, de férfitársaimé is jöhet .Amúgy 21F és csak azért kérdezem , mert borosta nélkül nagyon kisfiú vagyok:/

Szóval vélemények ?



2016. febr. 3. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyira változó és nőfüggő...


Sok nő szereti a borostát, sok nő pedig a csupasz arcot.


Bár durva lenne, ha csak ezért nem jönne össze egy csajjal mondjuk. Azt válaszd, amelyikkel jobban érzed magad. Azt úgy sem tudhatod előre hogy az adott nő mit szeret jobban.

2016. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most hogy nézel ki? mert valakinek jól is áll :) és sokkal férfiasabb úgy. és szerintem meg ha Neked így tetszik maradjon így :) engem mondjuk nem zavarna :)
2016. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én például azt szeretem ha van egy kis borosta, de mint az első is írta ember függő. Úgy csináld, ahogy neked a legjobb akkor fogod magad jól érezni és nem feszengeni.
2016. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a párom borostásan jobban tetszik. De egy tartós kapcsolatban nyilván sokszor látom frissen megborotválkozva is, attól még ugyanúgy a párom, vonzódom hozzá, csak borostásan még jobban. :)
2016. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik igazából :D Hát akkor még elválik , attól függ milyen kedvem lesz XD
2016. febr. 3. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!