Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análisan szexet hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análisan szexet hogy lehet megúszni fertőzés nélkül? Óvszer, előtte utána mosakodás, tőzegáfonya, d mannóz, teafaolajos síkosító elég beöntés nélkül?

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég. ;)
2016. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég a beöntés is.
2016. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bőven elég. talán még kicsit sok is!
2016. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Úgy tudod megúszni, ha kimaradt belőle
2016. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Joe.38 ***** válasza:
22%
Ha megúszni akarod akkor ne csináld. Mièrt alap hogy fertőzést kapsz. Ezt honnan veszed? 47 vagyok. 17 éves korom ota sok nagyon sok lány fenekébe voltam. 30 év alatt csak punciból kaptam olyat amivel.dokihiz kellett mennem. Azaz amikor csak puniba voltam no ott már kaptam el. Ja a gumit utálom. Soha nem használtam. Ez persze nem azt jelenti aki szereti a müanyagot ne vegye fel. De a nőt szeretem a farkamon érezni nem a v3gyvedelmi ruhát. Persze én nem.mondom ez nem hiba , lehet hogy az. Tehát akinek megy úgy is no meg szereti akkor bizonyàra jó ha jó.
2016. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Joe, te mindig csak össze - vissza beszélsz.
2016. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem csinálok beöntést. Ha párom emésztőrendszere úgy áll, akkor becserkészem a kipufogóba is! A punci után jön a kipufogó, és vissza, vagy szájba már nem megyek! Vagy akkor jön a fürdőszoba!

Analizáljátok a dolgokat!

2016. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!