Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Friss a kapcsim. Pasik!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss a kapcsim. Pasik! Hogyan tudnám felállítani a pasimnak? :$$$ Most készülünk először együttlenni, és nem tudom mit tegyek :S

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem 40 felett van kb semmit, egy erotikusabb lasabb csóknak vagy altájéki simogatásnak még ruhán keresztül is bőven elégnek kell lenni
2016. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
atka pasidnak szája íze kormos
2016. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőm hozzámér nekem már attól keményedik. :D Ha tehetném basznám egész nap.
2016. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ez gondot okoz, még ne kefélj!
2016. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már kemény lesz neki amikor lekerül a nadrág, cuppanj rá.
2016. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Ne hányj bele a szájába!!!!! Minden más esetben fel KELL, hogy álljon neki. Ha nem, akkor dobd!!!!!!!!!!!
2016. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vedd szádba és bízd magad az érzékeidre... csak a fogaid ne használd!

Írhatnám bővebben is, de majd kérdezel ha mégis bizonytalan vagy.

2016. febr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Trolloloooo
2016. febr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Fontos tanács! Impotensekkel ne szexelj!
2016. febr. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

hát, a kérdésedből ítélve fiatalok vagytok. ha nem áll fel neki már smároláskor, vagy csak sima ruhában tapizáskor, akkor ott problémák vannak. vagy nem jössz be neki, vagy nem hetero, vagy nagyon izgul, stresszel.


Kedves 1. válaszoló, elmész te a 3,14csába :D

38 vagyok, ami igaz hogy még nem 40, de nem hiszem hogy 3-4 év alatt változni fog a "libidóm".

Képzeld nekem feláll sokszor már a szex gondolatára is, nemhogy egy csóktól. 7 éve vagyok együtt párommal, de ha valami merészebb ruhában látom, még mindig azonnal feláll, pláne ha meztelenül. Pedig minden nap látom meztelenül. Potencianövelő szerekkel sem éltem soha.

Igaz ugyan, hogy 30-nak is épphogy kinézek, és bizonyítottan magas a teszto szintem.

De a 40 feletti pasiknak nem a koruk miatt nem áll fel, hanem mert sajnos a férfiak egy része ennyi idős korára gyakorlatilag impotensre:

-issza

-cigizi

-zabálja

-stresszeli

-drogozza

-szteroidozza magát.


A megfelelő tevékenység behelyettesítendő, sok férfinál több is megvan egyszerre.

De enek ellenére hidd el, hogy sok 40 év körüli, feletti potens pasi van még.

2016. febr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!