Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kérdésem nökhöz szól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem nökhöz szól, milyen érzés a hüvelyi orgazmus? Sokkal másabb mint á csiklóorgazmus illetve mennyivel tart több ideig? Ha hüvelyi orgazmusotok van akkor csikló már nem? A kettő egyszerrr lehetséges?

Figyelt kérdés

2016. febr. 4. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem olyan intenzív, de percekig tart. Egyszerre szokott lenni, legalábbis nekem.
2016. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hasonló a csiklóorgazmushoz. Annyi a különbség, hogy azt bent érzi az ember, de nem válik érzékennyé utána a csikló, szóval utána még úgy is el tudok menni.. aztán lehet másnak ez nem így működik.. :) A kettő egyszerre a legjobb :3
2016. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
a g-pont a csiklóval van összeköttetésben ergo csak csiklói orgazmus van, nincs külön hüvelyi.
2016. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Kedves 3. válaszoló! Na ne mondd! Ezek szerint nem jó a technikád...
2016. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 meow26 ***** válasza:
67%
A 3-asnak mondanám, hogy van mély hüvelyi orgazmus is, amiről beszélnek, az tart hosszabb ideig. :) Én is el tudok menni utána a csiklómnál is, de a g-pont orgazmus után nekem már nehezen megy. :) A g-pont és a csikló ugyanolyan érzés, csak máshol érzed. Intenzív, rövid. A mélynél pedig hosszasan tart. :)
2016. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3%

...Emberek. Ismeritek ti a saját vaginátokat vagy csak a gondolata tetszik és nektek varázslat ami történik?

Csikló. Láttatok már csiklót? Tudjátok, hogy néz ki úgy igazán? Tudjátok, miért van ott meg mire jó? Ismeritek ti egyáltalán a saját vaginátokat (nem...)?

2016. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

# 6


Szerintem valószínűleg jobban ismerik a vaginájukat, mint bárki más. :-)


Értem, hogy arra akartál kilyukadni a 3. hozzászólásoddal, hogy bizonyos értelemben a hüvelyi orgazmus is csikló orgazmusnak tekinthető, mert a csikló egy annál jóval nagyobb és összetettebb szerv, mint aminek kívülről látszik, de ennek a ténynek szerintem túl nagy jelentősége nincs sem a gyakorlatban, sem a konkrét kérdés szempontjából, ha egyszer egyrészt egy teljesen másfajta stimulációval lehet előidézni a kétféle orgazmust, másrészt a nők túlnyomó többsége máshogy éli meg a kettőt fizikai érzetek jellege, kiterjedése, intenzitása stb. szempontjából.

2016. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3%
Ettől függetlenül jó lenne tudni az alapokat?? Talán?? Esetleg?? Ne adj isten.
2016. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

# 8


Megkérdezhetem, hogy honnan derül ki számodra egy ilyen hozzászólásból, hogy valaki "ismeri-e az alapokat"??


Én csak annyit látok az általad kifogásolt hozzászólásokban, hogy szimplán leírták - a feltett kérdés megválaszolására szorítkozva, - hogy melyik milyen érzés, melyiket hogyan élik meg.

2016. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
#9 pl #4
2016. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!