Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti kivel, hogyan, hol vesztett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kivel, hogyan, hol vesztettétek el a szüzességeteket (lányok, fiúk egyaránt írjanak)? És ha kedved van leírni, hogy esetleg milyen romantikus v. vicces volt-e? és miért?

Figyelt kérdés
A kivel és a hol kérdésekre elég annyit válaszolni mint pl. Az első szerelmemmel a szobám padlóján. :D De a hogyan kérdésre bővebb választ várok! ;)

2016. febr. 5. 00:34
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
A párommal vesztettem el. A szobámban. Egyszer továbbmentünk mint a sima petting, és akkor megbeszéltük, hogy most már szex lesz. Egy nagy francia ágyam volt, sok volt az előjáték.
2016. febr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
14 évesen egy szexi osztálytársammal (persze lány xd) osztálykiránduláson.
2016. febr. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőhöz hasonló történet, a barátomnál voltunk én 14, ő 15 volt. Már régóta pettingeltünk, de aznap továbbmentünk (én is akartam). Nagyon jó volt, gyengéd volt velem és nagyon élveztem. Persze védekeztünk.

22L

2016. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15 voltam.. A barátommal a szobámban, az ágyamban..

Előtte sokat pettingeltünk :)

2016. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

16 voltam, a legjobb baratommal tortent a szulinapjan buli utan egyutt kisertuk haza reszeg baratnomet, aztan beugrottunk hozza, beszelgettunk, es egyszercsak az agyban kotottunk ki...aztan jartunk fel evig, de nem igazan jott ossze, inkabb hagytuk, de baratok maradtunk.

17/l

2016. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!