Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden embernek vagy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden embernek vagy egy hasonmása? Esetleg találkoztatok már vele?

Figyelt kérdés

2016. febr. 5. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
persze.. az én hasonmásom teremtette a földet... :D
2016. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetesen! Rám ET hasonlít!

Beszéltem is vele személyesen!

Pataki Attila mutatott be minket egymásnak!

Utána én mutattam be Attilának! :-)

2016. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyeske! Te csak szeretnél rám hasonlítani!
2016. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyi értetlen válaszolót.


22 éves szegedi egyetemista srác vagyok. A karon amire én járok, oda jár egy srác aki 80%-ban úgy néz ki, mint én. Az arcvonásai olyan félelmetesen hasonlóak az enyémhez, hogy mikor először megláttam őt 3 éve gólyatáborban, akkor össze szorult és görcsbe állt a hasam pár pillanatra.


Nyilván nem a 100%-os klónom és hasonmásom ő sem, de valami elképesztő a hasonlóság. 10 méterről nézve szerintem rengeteg ember összetévesztene kettőnket egymással.

(Pedig én sem vagyok egy átlagos kinézetű ember. 2 méter magas, szőke hosszúkás hajú vagyok, elég jellegzetes arcberendezkedéssel.)

2016. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!