Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem akarja hogy pasizzak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarja hogy pasizzak?

Figyelt kérdés

nem akar velem kapcsolatot de mégis kötődik hozzám,szeret velem lenni,szeret ölelni,csókolni,szexelni

tehát bármi ami velem kapcsolatos de kapcsolatot nem akar

vajon miert van ez?



2016. febr. 5. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tulajdonaként kezel vagy akar kezelni téged, tulajdonaként tekint rád és féltékeny. szard le, keress jobbat.
2016. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret téged, csak megterhelő volt neki a kapcsolatotok. Mivel szeret, egyértelműen nem akar mással látni.
2016. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy tárgy vagy neki!
2016. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
önzőségből mert ha lenne pasid nem szexelnél vele többet, de neki meg csak szexre kellesz
2016. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát igazat megvallva en többször akarok szexelni mint ő :D tehát inkább én vagyok oda a szexért

ma csak simán velem akart lenni,pihenni,feküdni

en akartam szexet

2016. febr. 5. 23:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Ok. te 17 vagy, ő meg 39. Így nem tud felvállalni egy kapcsolatot, majd csak 5 év múlva. Addig vagy így élsz és egy csaj vagy akinek a szájába élvez rendszeresen (mert megteszi) vagy dobod. Neked kell választanod.
2016. febr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, 0- információtartalommal rendelkezik!

Ennyiből szerinted van olyan aki használható tanácsot tudna adni?

Ráadásul 13 évesen? (a gyakori átlagéletkora)

F/60

2016. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os

Eloszor is 20 vagyok ő pedig 21

Rohadtul nem akar elengedeni,nem csajozik meg semmi,engem akar de kapcsolat nelkul

2016. febr. 6. 09:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem bírja a kötöttségeket. Ez van.
2016. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Ok, akkor csak félig tévedtem.


De lásd be a többi stimmel. Ha ez így marad te egy álomnő vagy neki. Nincs semmi kötöttség, hiszen tudod, hogy csak szex az amit igényel. Nem kell téged randin szórakoztatni, nem kell veled aggódni ha nem vagy jól, nem kell moziba vinni, se közös programot csinálni, se a szüleiddel jópofizni.


Viszont cserébe szól, te megjelensz leesik a bugyid, veszed, s végén lenyeled. (vagy kiköpöd) Nem akarlak megbántani, de mások ebből élnek.

2016. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!