Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális a szexuális életünk?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk eggyütt. egész életünkben egymást kerestük. fantasztikus minden amit eggyütt csinálunk. nagyon megnyíltunk egymás előtt, nálunk nincs tabu téma.

minden nap élünk nemi életet, akármennyire vagyunk is fáradtak. 2-3 órákat szeretkezünk és már minden lehetségest dolgot kipróbáltunk, van hogy szinte mozdulatlanul forrunk egybe, van hogy úgy baszunk mint akik nem csinálták egy éve. imádjuk egymást kényeztetni. ez a tűz megmarad vagy idővel kialszik majd? imádom ezt a szenvedélyt ami köztünk van. ti milyen gyakran szeretkeztek egymással? tényleg mindennap egymásnak esünk. normális ez? 17 év köztünk a korkülönbség az számít valamit? 25/L


2016. febr. 6. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Mi 1.5 éve vagyunk együtt, de az elején mi is hasonlóan voltunk. Mostanra van hogy kimarad 1-2 nap, de ennyi a max. Idővel szerintem fog valamennyit csökkenni nálatok is ahovgy telik az idő, de ez természetes. Közöttünk 16 év a korkülönbség. 23/L
2016. febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Nyugi, nem marad így örökké.

Előbb csak a 2-3 óra rövidül le félórára, és a napi egy helyett lesz heti kettő. Aztán ha jönnek a gyerekek, akkor havi egy, öt perc alatt, és fél füllel akkor is azt hallgatjátok, hogy nem ébrednek-e fel.

2016. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Majd megnézném az arcod, mikor ő 60 lesz, te meg 43 éves viszonylag fiatal nő, aki még kívánja a szexet.....UGye te sem gondoltad, hogy ebből normális kapcsolat lesz?

Nekem alapból úgy tűnik, mintha csak a szex kötne titeket össze. A kapcsolat nem csak szexből áll, nem tudom, megtanultad-e.

2016. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Mindig lehet újítani,színesíteni a szexuális életeteket.

Az hogy mindent kipróbáltatok,abban kételkedem.De azt hogy sok mindent abban már nem.

Nem lesz ez mindig így.Mert nem lehet a végtelenségig fokozni az élvezeteket.

De az hogy a jövőben harmonikus lesz a kapcsolatotok.Afelől ne aggódj.

Nem számít a korkülönbség! Amint a mellékelt ábra is mutatja.Csak azért azt is vedd figyelembe.Hogy a párod,már a kritikus zónán belül van.Hogy mire értem ezt?A férfiaknál 40-éves kor után, nem ritka a potencia zavar.

2016. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

az élet egyéb területein is ilyen aktívak vagyunk. úgy értem minden csodálatos amit együtt csinálunk. legyen az egy mozi vagy egy hosszú séta, akármi. jól érezzük magunkat.

két hosszú kapcsolatom volt eddig, több évig, de egyikben se volt ekkora tűz. én mindig is ódzkodtam az idősebb férfiaktól pont azért mert szeretem a hosszú kapcsolatokat és igen milesz 15-20 év múlva?

de bekell valljam megfogott ez a pasi. nem tudom mit csinál de teljesen más beállítottságú minden téren mint egy korombeli.

2016. febr. 6. 09:54
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

"nem tudom mit csinál de teljesen más beállítottságú minden téren mint egy korombeli."


Ne haragudj, de ezt honnan tudod? Azért, mert még nem találkoztál ilyen korodbelivel, még nem lehet, hogy nem létezik...

Én korodbeli vagyok és ez sértő volt rám nézve....engedelmeddel nem is veszem magamra.


De már akkor én is mondok valamit: Jobb valakivel együtt megöregedni, mint külön-külön. Ha érted :)

2016. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

10:03

sajnálom ha megbántottalak.

akinek nem inge..

tisztelet a kivételnek, de sajnos 90 százalékuk a mai 20-25 éves fiúknak" egyszerűen buták.

2016. febr. 6. 10:11
 8/9 anonim ***** válasza:

4"-vagyok


Ez irigylésre méltó ahogy leírod kettőtöket.S ezt nem cinikusan mondom.De kedves kérdező! Az idő az telik,és sajnos nem lehet megállítani.Ilyen beállitottságu férfi vagyok én is mint a kedves párod.

Azért lassan a az ötvenes kanyar felénél érzem a kort.

Talán szerencsésnek mondhatom magam.Mert fiatalabban.Minden túlzás nélkül mondhatom.Hogy felül teljesítettem az átlagot minden értelemben. 4-5 órás együttlétek sem jelentettek problémát.De mára ez kb 3-örára redukálódott.


44F

2016. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen normálisnak tűnik!

De azért a "szakirodalmat" forgassátok! Mert a gyönyör nem ismer határokat!

F/60

u.i.: ha kerestek egyszer majd egy harmadikat szóljatok! :-)

2016. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!