Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit csinálnátok? :D

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? :D

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel pár napja beszélgetek és nagyon jól egymásra hangolódtunk nemsokára találkozni is fogunk, viszont van egy másik is , akit már régebb óta ismerek és vele ugyanez a helyzet XD hozzá már egyszer nagyon közel kerültem , és most lehetőség lenne LEHET!vele 1 kis kalandra(most tegyük fel egyszeri alkalom)

Viszont valahogy rosszul érezném magam , ha ezzel az új lánnyal találkoznék és öszejönnénk,hogy megtettem ezt vele amikor már elkeztdünk dumálni . De ha ezért hagynám ezt a régi csajt , és az újjal se jönnék össze akkor meg fejemet verném a falba , hogy kihagytam .XD

Már amúgy is hagytam ki egyszer egy ziccert más szituban , nem akarok megint. Vélemények nemet , korral légyszi :D



2016. febr. 6. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, én csaj vagyok. Ha már konkrétan kavarnánk és te akkor döngetnéd meg, az sem zavarna, mert nem vagyunk (voltunk még akkor együtt), szóval lényegében semmi közöm hozzá. De ez az én gondolkodásmódom, lehet neki rosszul esne....viszont 2 szék közül a földre se az tény :D nehéz helyzet barátom :D

23/n

2016. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Próbálkozz mindkét csajnál.


22/F

2016. febr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
fuckboy
2016. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
most mi van?! ha már egyszer valakivel alakul valami akkor minek bonyolódsz bele még egy lányba? vagy ha jobb az új akkor meg ne hülyísd az előzőt, hanem mondd neki meg, hogy mást választottál.
2016. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így gondolkodok :) hát akkor győzött a kapzsiság XD
2016. febr. 6. 23:23
 6/10 A kérdező kommentje:
utsó nem hülyítem , de ha vele még nem találkozam nem tudom hogy össze illünk-e ?
2016. febr. 6. 23:26
 7/10 A kérdező kommentje:
Akit meg régebb óta ismerek lehet egy egyszeri alkalom lenne
2016. febr. 6. 23:27
 8/10 anonim ***** válasza:
azt írtad közel kerültél hozzá. ezt akkor hogyan kell érteni?
2016. febr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amelyiket régebb óta ismered, húzd meg aztán felejtsd el, mert látszólag tőle nem akarsz többet csak ennyit,

Akit meg most ismertél meg, rá koncentrálj, meg ne említsd a másik lányt neki... :D

2016. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
úgy hogy minden második mondatunkban , benne van hogy akarunk valamit egymástól, és ezt nem csak én mondom ha nem több közömbös ismerősömtől is viiszahalottam ,csók meg egyszer már majdnem volt csak volt hely pont nem volt alaklmas , meg folyamatosan megérintjük egymást stb
2016. febr. 6. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!