Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnak talalni egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobarat91 kérdése:

Hogy tudnak talalni egy olyan no partnert aki nem nagyon vagyodik kapcsoaltra de neha mikro rajon vagy egzedul van otthon egy jo sex rohadtul jol esne?

Figyelt kérdés
Ugyertem en (ferfi 24) van eleg sok elfoglaltsag az igazit meg keresem de neha anyira nem birok magammal hogy a falat is szet.... Biztos vagyok benne hogy vannak csajok akik benne lennenek csaksex kapcsoaltban mikro rajuk jon akik lazan neznenek az egeszre es lenne par uj oteltuk fantaziajuk.

2016. febr. 7. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És nyilván mind nálad akar sorban állni...
2016. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először tanulj meg írni!!!Én is vágynék 1 ilyenre de ez ritka!!!exkapcsi hosszútávra akár
2016. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi kanos van errefelé.
2016. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tebis azt a kifogást hozod fel, hogy telefonról írsz?


Amíg egy egyszerű kérdést nem tudsz normálisan feltenni, ne is reménykedj.

2016. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 24 éves qrvára elfoglalt kérdező!

Javaslok talán egy guminőt. Azt előkaphatod, amikor szükséged van rá, és nem fog neked nyivákolni, nem fogja rágni a füledet hogy menjetek sétálni, nem kell neki Valentin napra valami kedvesség, csak szétdobja neked a lábait.

2016. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkitöl a szép válaszokat. Csak egy kicsit elengedtem az agyam és ugy raktam fel a kérdést. A helyesirás oka meg az hogy 4 nyelven szoktam beszélgetni és mikro sietek nem váltok billetyüt.
2016. febr. 17. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!