Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog, hogy 1-2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy 1-2 havonta szexelünk?

Figyelt kérdés
10éve vagyunk házasok és pár éve lecsökent az együttléteink száma,1-2 havonta egyszer szexelünk. Ez normális?
2016. febr. 8. 07:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés... Beszéljétek meg.
2016. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ezen mit beszéljünk meg? Lehet unalmassá vált.
2016. febr. 8. 08:58
 13/18 anonim ***** válasza:

Az szomorú ha nem tudtok a szexről beszélni.

Nyilván unalmas lett. Meg kell beszélni kinek mi izgatja a fantáziáját, akarcsak kicsit is és kipróbálni. Ha nem tetszik valami az sem baj, de úgy se nagyon lesz olyan.

Ha eddig csak az ágyban csináltátok, akkor elindulni másfelé.

Bevetni játékokat.

Annyi minden van.

2016. febr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hahó, segitenék.

Nem válaszolsz?


Az exemmel is volt ez, hogy 1-2 havonta szexeltunk. Mi szétmentünk, de előtte javult a szex, mert újítottunk egy kicsit. Mondjuk nálunk más gondok is voltak, de ha nálatok csak a szex a gond, azon lehet színesíteni.

2016. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
hahaó itt vagyok!
2016. febr. 8. 10:32
 16/18 anonim ***** válasza:

mi is 10 éve vagyunk együtt de egy 10sel fiatalabbak vagyunk.

volt a kapcsolatunkban oylan mikor nálunk is havonta volt csak szex.


de megbeszéltünk hogy valami nem jó, vagy csak fáradtak vagyunk, vagy most mi is van. és lám helyrejött minden.


ha nem tudtok erről beszélni, mit ér a kapcsolatotok?

2016. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
ez is igaz!
2016. febr. 8. 10:41
 18/18 Joe.38 ***** válasza:
Én egy tizessel.idősebb vagyok. Nalunk is ritka a szex. De minden más csodàs. Tanácsot adni másnak nehez e téren. Hisz ma már én kénytelen voltam a nyugalmat a biztonságot választani. Azaz nem válnék. Parom se. Dolgozunk. Süt főz takarít küzd becsületes és ember egy értékrendünk van beszélni is tudunk. . Na most eletemben sok jó kis k..u..rva volt. Szex kellemes volt velük csak az elet s..z..ar velük az olyanokkal. Ez van. 47 évesen el kell.fogadnom ezt. Hisz sok száz kapcsolat után csak ki kell mondani ki.lehet : vagy vagy. Lenne most is fiatal és perverz de nem bírná a gyomrom. Jót kef..élnénkk de élhetetlen s..z..ar lenne az élet azzal. Tehát nem váltok nem.is kockáztatok. Dolgozok és edzésre jàrok mint alternatíva. Ez van. Haza megyek tisztaság vár meleg elet tálalva , elmosogatva kutyak is rendbe tève minden. Most cseréljem le ? Ezt egy vekony b..a..szósra? . De jó lenne. :-( Hülye lennek. Eletemben volt pár száz kapcsolatom. Ez ma már nem.erdem inkább szegyen. De vagy jó volt a szex és elhetetlen az elet. Vagy kellemes a minden nap és az együtt tervezes az egymás segítése de gyengus szex mellett. Meg kellett tanulnom választani. Szép nő vékony labbal combfixel kivánósan de semmi más csak a gond. Vagy a gond nélküli biztonsàg nyugalom szex nelkül vagy rossz szexel. Ez van.
2016. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!