Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, mit gondoltok a láb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blizzard4 kérdése:

Hölgyek, mit gondoltok a láb és cipőfetisiszta alárendeltséget szerető szexuális beállítottságról? Mik az elképzeléseitek erről kapcsolatban illetve kapcsolaton kívül?

Figyelt kérdés
26 éves srác

2016. febr. 8. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

gáznak tartják.

nagyon kevés aki szereti.

a legtöbb csajom undorítónak találta, és nem is igazán tetszett nekik a dolog.

ez öcsém nem egy nagy erény...csak az csaj előtt vállald fel akiben bízol nagyon. vagy akiről tuod h 1x meghúzod utána ugyse látod tbbet soha...ha érted...

2016. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb csaj úgy osztja az észt a fetishekről általában is, hogy személyesen egyetlen fetishisztát sem ismer...
2016. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A legtöbbjük inkább az alárendelt szerepkört kedveli az ágyban, vagy legalábbis arról fantáziál, ezért keveseket izgat az a felállás hogy a férfi az alárendelt fél.


Tapasztalataim szerint nem igazán tudják hová tenni ezeket a fétises dolgokat (nem csak a lábfétist).

2016. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Engem nagyon idegesitenek a lab fetises pasik.

Mellesleg,hogy betegesnek tartom meg frusztral is a dolog mert ugy erzem,hogy csak a labam miatt vagy csak a labomert vonzodik hozzam.

Az olyan dolog,hogy pl. azt keri,hogy labbal verjem ki neki mintsem,hogy kezemet,szamat esetleg mellemet hasznaljam engem teljesen kiabrandit. Szamomra nem jon be.

2016. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

4-es: azért ábrándít ki, mert a saját lábadat nem tartod vonzónak és szégyelled.


Ha a barátod arra kér, hogy a melleddel verd ki neki, akkor megfordul a fejedben, hogy csak a melleid miatt van veled? Ugye, hogy nem.


A női testnek vannak részei, amik szexuális szempontból hangsúlyosabbak, ennek okait a humánetológia kutatja, a mellek, a fenék, az ajkak, és természetesen a puncid ilyen területek. De ettől még a párod bármelyik testrészedet vonzónak találhatja, karod, lábaid, nyakad, hátad.


A láb és cipőfetisiszta alárendeltség, amit a kérdező leír, már komplexebb dolog, de ha a párod csak a lábaidat szeretné élvezni, ez teljesen természetes és semmi rossz nincs benne. Fogadd el magad és te is rájössz.

2016. febr. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-os en teljesen tisztaban vagyok vele,hogy szexik a labaim,sosem gondoltam,hogy nem megha valaki egyszer azt is mondana ra. :P

De akkor is zavar es kesz.

2016. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os: Érdekes, általában azok a nők szoktak ilyeneket mondani, akik nem tudják elképzelni, hogy egy férfit szexuálisan izgat például a lábaik látványa, érintése.

Viszont akkor nem tudom, hogy téged mitől zavarhat.

Ha arra kér egy férfi, hogy verd ki a melleddel, nem zavar, hogy esetleg mellfétise van?

2016. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De nem gondolkodtál még azon, hogy mi a különbség a mellek és a lábak között?

Mert szerintem semmi, mindkettő lehet vonzó és része a szexualitásnak.


De ha szerinted a mellszex még rendben van, de a lábszex már nem, akkor nyilvánvaló, hogy számodra van valami különbség a kettő között. Nem lehet, hogy megalázónak érzed, ha a férfinak a lábaddal vered ki?

2016. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Keresek egy cipőfétisisztát, aki mindennap kipucolná a cipőm!F/60
2016. febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!