Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feldagadt/megduzzadt nagyajkak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feldagadt/megduzzadt nagyajkak? Segítség!

Figyelt kérdés

Szombat este telt el egy hét azóta, hogy nem láttuk egymást a párommal, aktív szexuális életet élünk, ezért amikor találkoztunk, először szexeltünk, hogy aztán nyugodtan tudjunk beszélgetni, meg időt tölteni egymással. Mi történt, mi nem, a végére annyira feldagadt a két nagy ajkam, tehát a vaginám külső része, hogy nem csak hogy órási méretű volt!!! de nagyon fájt is. Mára már lohadozott, viszont rettenetesen viszket és nagyon nyomaszt az a dolog, hogy nyúlt a bőröm is a dagadástól :( és nem akarok úgy kinézni mint egy ribi, akinek szétkúrták az izéjét. Légyszi segítsetek. Mi lehetett az ok? És mit tehetek a dagadás és nyúlott bőr ellen? :(

Köszönöm

21 L 25 F



#viszketés #fájdalom #nyúlás.bőr
2016. febr. 8. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
fertőzés. orvos segít.
2016. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is mindenképpen menj orvoshoz vele. Még akkor is, ha már enyhült a tünet. Lehet fertőzés is, vagy nem tudom mivel védekeztek, de nekem egyszer az óvszertől volt hasonló tünetem. Igaz nekem nem volt óriási duzzanat, csak picike és irritáltnak tűnt.
2016. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Elmegyek vele, hátha tud segíteni..

2016. febr. 8. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!