Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelt már valaki szabadban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelt már valaki szabadban hideg időben?

Figyelt kérdés

tényleg izgalmas?

én elég fázós vagyok , de pasim akarja mert ő felizgatja hogy benyomja a puncimba és felmelegíti a puncim a farkát..


Tapasztalatok érdekelnek , tényleg olyan izgi vagy szét fogok fagyni?

20/L


2016. febr. 11. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szabadban úgy hogy hideg van, úgy még nem. Viszont kb. +8-10 °C-os lakásban már igen. Mire levetkőztünk, már ki voltunk melegedve, mert fűtött a vágy, és fel voltunk izgulva. Le is izzadtunk rendesen. Szerintem a hátam gőzölgött rendesen. :D Pár perc ölelkezés, simogatás, csókolózás után azért már be kellett takarózni és úgy kényeztetni még egymást. Csak zokni volt rajtunk.
2016. febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én már csináltam, és szintén fázos vagyok :) és tényleg izgalmas volt

Hidd el hogy nem fogsz fázni csak utánna mikor már nem "melegititek" egymást


17L

2016. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2.vagyok, en mínusz fokban is voltam
2016. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az izgalom miatt nem fogsz fázni
2016. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hoban egy korakasnak dolve... Nem kell vetkozni ha fazol, csak gatya le. Fantasztikus volt. Nem faztam. 18/l
2016. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, én múlt hónapban is többször amikor még javában mínuszok voltak. Én is fázós vagyok, de egyáltalán nem fáztam, fűtött a vágy :)
2016. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnos az idén nem jött össze ez a hidegben szexelős dolog. Kevés hó esett, és nem volt elegendő egy hónő megalkotására. :( Így a répa sajnos magányos maradt. :(

De legalább a hónyuszi tavasszal boldog lesz. :)

2016. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi kocsiban szeretkeztünk télen, meztelenre vetkőzve. Nem ment motor, így a fűtés sem, én azért a végére eléggé fáztam.
2016. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a hidegben nem áll fel a pasim...
2016. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, kb 2 °C volt, egy erdőben lévő elhagyatott faházban kúrtam le a barátnőmet. :) Nagyon adtuk neki. Térdig le a nadrág mindkettőnknek, aztán kentem a pitének :P
2016. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!