Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétisesek, ti a strandon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisesek, ti a strandon hogy oldjátok meg, hogy ne álljon fel a lábak látványától?

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Az azért nem úgy működik,hogy meglátok egy női lábat és már áll is! Akkor minden srácnak állna,mivel van aki a mellekre,popsira,stb izgul. Mondjuk én nem vagyok fanatikus (talpnyalós,szopogatós lábfétises) csak egyszerűen tetszik,ennyi.
2016. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lorba ***** válasza:
Egyetértek elsővel. Nekem nem lábfétisem van, hanem cicanadrág, leggings stb.. és nap mint nap rengeteg csinos lányt látok bennük, mégsem kezd el felállni rájuk, mert nyilván nem olyan a szituáció, sok ember van, stb.. stb.. Természetesen a fantázia, a gondolatok beindulnak, de ez így önmagában bőven kevés, hogy megmozduljon ott lent valami. Amivel én ilyenkor "küzdeni" szoktam az inkább az az érzés, hogy mellettem miért nem sétál egy ilyen csajszi. :) De ez már egyéni probléma és más kategória.
2016. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy a fürdőruhás vagy topless napozó csajok látványára sem áll fel. Nem arról szól ez az egész, hogy látsz egy lábat és már azonnal merev is a péló, sokkal inkább a szép formák szeretetéről.
2016. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal.

Nem az a baj, hogy egyből jön a merevedés, sokkal inkább az, hogy nem bírom levenni a tekintetemet a gyönyörű lábakról. Nyaranta amikor sok lány nyitott lábbeliben van, nem tudok hova tekinteni a bőség zavarában. és mindezt persze diszkréten kell csinálni. De éppen ezekért a szép lábacskákért a nyár a kedvenc évszakom...

2016. febr. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szokott néha működésbe lépni de ahhoz az egész összképet látnom kell amúgy nem fog ennyitől működni,nagyon kanosnak kell lennem ahhoz :D az előttem lévő jól leírta a nyári szenvedést mikor nem tudod a szemed levenni se róla
2016. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a női arcok, kezek, mellek, popsik, szájak, az erős lábfétisem mellett. Ettől függetlenül nem áll állandóan :D
2016. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Úgy hogy nem járok strandra...
2016. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Misike21 ***** válasza:
Egyetértek az előttem vàlaszolókkal ez nem úgy megy hogy meglátok egy női lábat aztán pöcc röff van . Van úgy hogy el kell tereljem a gondolataimat olyankor inkább mikor érzem hogy kezd felállni bemegyek a vízbe. Ott amúgy sem làtszik vagy tűnik fel senkinek.
2017. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
úgy, hogy ilyenkor csak a melleket nézem.
2017. máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!