Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok tesótokkal együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok tesótokkal együtt maszturbálni? Ha igen akkor milyen neműek vagytok, hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
Vagy valaki szeretkezett már testvérével?
2016. febr. 11. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
NEM NEM NEEEEM. Fujj...Menj vissza trónok harcát nézni...
2016. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
ez a kérdés számomra is izgalmasan hangzik, kiváncsi leszek a válaszokra!
2016. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen elsősorban aa gondoltam hogy lánytesók eggyutt masztiznak, fiutesok egyutt matyiznak
2016. febr. 11. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szexuális életet nem kéne senkinek sem együtt élnie a testvérével és igen, a mszturbáció is maximálisan szexuális élet. Nem, soha.
2016. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Még tini koromban hugommal együtt kíváncsiságból levetköztünk egymás előtt, kicsit megtapogattuk egymás nemi szervét, aztán kérte h mutassam meg h csinálják a fiúk. Én meg kivertem előtte. Kb. ennyi történt, utána még 3 alkalommal ez megtörtént, de ennyi, utána nem is beszéltünk róla soha.

De ez már vagy 20 éve volt.

Gáz v sem, elitélendő v sem, megtörtént, ennyi, senkinek nem származott belőle problémája.

2016. febr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
bátyámmal szoktunk együtt maszturbálni fiuk vagyunk
2017. dec. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen szoktunk rendszeresen,ikrek vagyunk és nincs tabu ebben a témában,pirnó filmre jól kiverjük, és néha még haverunk is csatlakozik egy jó közös farok verésre,nincs benne sztem semmi gáz minden fiú maszturbál,akkor már miért ne együtt? Jó kaland és szórakizás,aki teheti próbálja ki. De semmi buzulás xd
2018. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!