Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy éjszakás kaland? kinek mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás kaland? kinek mi a véleménye róla? F/19

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem volt párban részem :)

19/L

2016. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak szeretted?:D
2016. febr. 11. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 2 két ilyen volt, felemás tapasztalatokkal, de most már kapcsolatban vagyok :D
2016. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó találmány! :) Régebben gyakrabban előfordult, manapság hébe-hóba, mivel hivatalosan foglat vagyok.

De egy fiatal, 20 körüli lány kerek popsiját szívesen megdugnám mindenki örömére... ;) 30F

2016. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szex ha ket vagy tobb felnott szemely beleegyezesevel tortenik es senkit nem bant az se nem lealacsonyito, se nem rossz. Van aki tobbet igenyel, van aki nem. Van aki csak szerelemmel teszi, van aki anelkul is. Mindegyik teljesen rendben van. Szemely szerint nekem nagy a szexualis etvagyam, es nem tartom magam szexmaniasnak. Tobb egyejszakas kalandom is volt, illetve szex-baratom is. A szex termeszetes emberi szukseglet akar a levego, vagy az etel. Es az egyik ilyen egyejszakas kalandom fordult at kapcsolatba 4 eve. Ma mar egy edes kis fiunk es kozos eletunk van 🙂 26N
2016. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!