Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Jófiú, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Jófiú, vagy rosszfiú? Melyikről fantáziáltok szívesebben? És a valóságban milyen a párotok?

Figyelt kérdés

Persze, ennél a két végletnél azért árnyaltabb egy férfi személyisége, de valahogy fel kellett tennem a kérdést. :)


Tulajdonképpen az érdekel, hogy a fantáziáitokban inkább a balhésabb, agresszívabb, veszélyesebb, kiszámíthatatlanabb férfiak indítanak be, vagy inkább a kiszámítható, szabálykövető, illedelmes, tapintatos típus? És ehhez képest a való életben milyen a párotok? Elégedettek vagytok vele ilyen téren?


Korotokat is írjátok meg, légy szíves! Ha nem akarjátok, akkor csak nagyjából (tizen, huszon, harminc+ stb). Köszi!



2016. febr. 12. 09:34
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem a kérdésben, hogy azt is írjátok meg, hogy ti vagányabb és nyitottabb, vagy félénkebb, visszahúzódó típus vagytok?
2016. febr. 12. 09:42
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Az igazán vad rossz fiúk a fantáziámban a nyerők.

Akik férfiasak, határozottak. Az az igazi ágyba dobós, falhoz vágós tipus.

Nyilván kis túlzással.

De tud finom és gyöngéd is lenni. Tudja mi a különbség erotika, szex, szenvedély között. Akivel a leg perverzebb álmaim is valóra tudom váltani.

Én 35 vagyok a párom 32 és pont ilyen.

2016. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

A kiszámítható, illedelmes, kedves, igazi úriember típust kedvelem, aki gyengéd és odavan értem, elegánsan öltözik. 30 és 40 közötti. A férjemről inkább nem nyilatkoznék.

30+N visszahúzódó, de egyben nyitott vagyok.

2016. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%

Rosszfiúkról álmodozom és rosszfiú is a pasim.

19/L

2016. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Annyira nem vonzanak a rosszfiuk ,de a kedves,illedelmes ,jofiu is unalmas szamomra. Az intellektualis tipust szeretem...ha ertelmes,valasztekos a beszede. Es persze a szemuveg elmaradhatatlan. ;) 27
2016. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Attol fugg milyen a kedvem, de a fantaziamban a "rosszfius" pasik szerepelnek. De az elejen kedves es csabito kell legyen, majd azutan a kemenyebb oldalat mutassa.

De ha valamilyen okbol kifolyolag kicsit sebzettnek erzem maga akkor a fantaziamban is a gyengedsegre es szenvedelyessegre van szuksegem.


Rosszfiut a valo eletben nem tudnek elviselni hosszutavon. De neha nagyon jol esik rgy ilyen ferfi karjaiban lenni.


A parom jofiu, viszont volt par ketes ugye, amit amiota velem van, beszuntetett. Nem birnam elviselni, semmifele illegalis dolgot nem birok elviselni a kozelemben. Tehat komoly kapcsolatra csak "jofiut" tudnek elkepzelni.


En egy eleg bolondos, de idegenek elott szegyenlos, csondes tipus vagyok. Viszont nagyon szenvedelyes es szexcentrikus vagyok.

18/L

2016. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Rosszfiú ,tovább ezt mar nem kel tagalalnom mièrt hisz az előttem szólók leírták,a parom mim2- böl egy kicsi.
2016. febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
A jófiú, egyértelműen. Ha egy fiú/férfi meg merne ütni, hozzá merne vágni a falhoz, vagy bármi olyant tenne, amitől akár csak egy kicsit dominánsnak, nálam magasabb rangúnak, vagy felsőbbrendűnek mutatkozna, olyant tennék vele, aminek biztosan nyoma maradna. Azért használtam a feltételes módot, mert a párom sosem kísérelt meg semmi ilyesmit tenni velem. És ezt nagyon jól teszi.
2016. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hát a jófiú az teljesen nyerő, rosszfiúnak meg akkor a külseje legyen inkább csak rosszfiús, bár belső tulajdonságokat illetően a mértéktől is függ, hogy pl mennyire itókás meg csavargós az illető; szóval egy bizonyos mértékig belsőleg is lehet valaki rosszfiú.
2016. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

hogy pofán vágjon meg megcsaljon?...

inkább aranyos jófiú

16/L

2016. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!