Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párotok azt mondja, te...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok azt mondja, te vagy a kedvenc játékazerem?

Figyelt kérdés

Ezt mondtam a páromnak, nő vagyok.

Egyébként én szexuális felhang nélkül mondtam, szóval nem biztos, hogy a mefelelő kategóriában írtam ki.

Éa nem negatívumként mondtam, hgy csak eldobható játékszer, hanem pozitívumént, hogy a kedvenc (és egyetlen).


2016. febr. 12. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet azért furcsállta, mert nem ismeri azt a szót, hogy "játékazerem"

Amúgy most mi a kérdés? Én meg tegnap azt mondtam asszonynak, hogy "légyszi vidd le a szemetet", emiatt én is írjak ki egy kérdést?

2016. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

*játékszerem

Az a kérdés, hogy reagálnátok.

2016. febr. 12. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a párom mondja ezt, akkor erősen elgondolkodnék, mit is akarunk mi egymástól.

Annyi vagyok, mint egy jól működő vibrátor?!


Ha csak ba.szni kell, akkor nem érdekel, én is csak játszok vele.

2016. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a játszótárs talán szerencsésebb kifejezés.. a játékszerben benne van, hogy a másik egy báb, nehéz pozitívan érteni:S
2016. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha BDSM-eztek, és te vagy a dom szerepben, akkor meg lehet érteni. Egyébként nehéz a jó oldalát értelmezni a kijelentésednek.
2016. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2016. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!