Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi esély van rá, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá, hogy egy férfi, akinek a nője sokkal idősebb, kikacsintgat a fiatal (20 év körüli) lányokra?

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Esély Mindenre megvan főleg akkor ha unalmas az idős hölgy már
2016. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván azért választ sokkal idősebb nőt, mert valamiért azok jönnek be neki. Nem valószínű, hogy a fiatalabbak felé kacsintgatna, hiszen azt megtehette volna korábban is, ha az kellett volna neki. Persze sok év kapcsolat után már állhatnak másképp a dolgok. De ha a pasinak nemrég óta van idősebb nője, az egy jó ideig leköti az energiáit, az tuti.
2016. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanannyi,mikor a nőnek van jóval idősebb partnere.
2016. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az más. A nők általában a biztonságérzet miatt vannak idősebb pasikkal, de szexuálisan ettől még sokszor vonzódnak a fiatalokhoz.

A fiatal pasik viszont 99%-ban a szexuális vonzódás miatt vannak idősebb nőkkel. Ergo, nem a húszasokhoz vonzódnak.

2016. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig igenis jó esély van rá.

Sok fiatal pasi szereti az idősebb nőket, mert egyrészt ők tapasztaltabbak, másrészt elég célratörőek, nem kell hónapokig udvarolni. Viszont ha komoly, tartós kapcsolatot akarnak, és nem csak szexet, előbb-utóbb váltanak majd egy fiatalabbra. Egy 20 éves férfi és egy 40 éves nő között igazán hosszú távú kapcsolat nem létezik. Annál is inkább, mert egyszer csak a fiúnak is eszébe jut, hogy akar gyereket, és nyilván egy 50-60 éves nő ezt már nem tudja neki megadni.

Ismertem ilyen párt, 10 évig voltak együtt, aztán elváltak, és a pasi felszedett egy csajt, aki 10 évvel fiatalabb volt nála. Éles váltás volt.

2016. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha pl. a férfi 40, a nő 65 körül van, milyenek a kilátások?
2016. febr. 20. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:

60 éves férfi vagyok! Első feleségem és közöttem 3 év volt. Én voltam idősebb. A második 15 évvel fiatalabb volt mint én. Amikor vége lett volt mindenféle kapcsolatom kalandom. volt egy lánnyal kapcsolatom aki nem volt független. Ő 24 volt, én 48. Később volt egy kaland, a lány 21 volt, én 50. Soha nem azért voltak a dolgok úgy mert fiatal, vagy idős kell, hanem így alakult.

A barátnőm most, 10 évvel fiatalabb! Ez nekem teljesen normális. De fiatalabb koromban nemijedtem meg 10 évvel idősebbtől sem. De hosszú kapcsolatom így nem volt.

Most pedig nem gondolok rá hogy mi lenne ha egy 70 éves nővel lennék!? Nem vagyok biztos benne hogy kellene neki a szex!

2016. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!