Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy herém van, így már nem is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy herém van, így már nem is lehet sexuális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
gondolom ez miatt eggyetlen lány, sem fogadna el ìgy,/ ez miatt lehet kevesebb spermám?
2016. febr. 14. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért van csak 1? A spermád kevesebb, de nem eszerint választanak párt a lányok.:D De ezt nem kell azonnal közölni egy lánnyal, hanem mikor már ott tartotok, hogy kapcsolat/szerelem, akkor pedig úgyis elfogad majd, úgy, ahogy vagy.
2016. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Részvétem Bro.
2016. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Van implantátum, amit azoknak raknak be, akiknek valami miatt ki kellett venni az egyiket vagy mindkettőt


és akkor úgy néz ki, mintha meglenne

2016. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
motorbalesetem volt
2016. febr. 14. 15:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! Barátnőd is lehet, gyereked is lehet. Csak akkor nem lesz, ha begörcsölsz ettől, zárkózott leszel és ezen rágod magad. Ez semmiben sem kell, hogy változtasson az életviteleden, ismerkedési szokásaidon, viselkedéseden. Ha egy lánnyal eljutsz az ágyig, rohadtul nem ez fogja érdekelni.

N36

2016. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Butus :)Hogyne lehetne.
2016. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. Ezt hogy vennék észre? Nekem 9 nővel volt az életben szexuális kapcsolatom, abból talán 2, de inkább 1 volt aki a heréimhez nyúlt a kezével vagy szájával.


2. Már létezik "műhere" beültetés. Amikor a nem létező heregolyó helyére a zacskóban egy here alakú "betétet" ültetnek.

2016. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 RRR ***** válasza:

a haveromnak sincs egy operáció miatt régóta

és azóta

van egy gyönyörű feleség és egy egy éves fia

2016. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az implantátum is teljesen felesleges. Ha lesz egy barátnőd, és megkérdeznéd, hogy szeretné-e, hogy berakjanak egy mű golyót, biztosan azt mondaná, hogy ugyan, hagyd már a hülyeséget...
2016. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet. És gyereked is.
2016. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!