Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek, izgatónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, izgatónak tartjátok, ha heteró férfi partneretek kedveli fenekének izgatását, esetleg behatolással, netán pegging szexszel (felcsatolhatóval)?

Figyelt kérdés

Sok férfi kedveli, de nem mindegyik meri ezt megosztani párjával. Van aki csak ánuszának a simogatását, nyelvel történő izgatását, de néhányan a behatolást is élvezik. A prosztata masszázst, kézzel vagy segédeszközzel, illetve felcsatolható műszerszámmal.

Meddig mennétek el, ha párotok ilyen kéréssel állna elő? Izgatónak tartanátok vagy csupán az ő kedvéért, izgalmáért tennétek meg?



2016. febr. 15. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Engem ez egyáltalán nem izgat, szerencsére a pasi se szeretné :D
2016. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
A páromat izgatja, úgyhogy nem panaszkodhatok:)
2016. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%

Ilyet nem tudnék elképzelni.

Egy férfi feneke nálam szexuálisan teljesen tabu. A golyókat is bármikor a számba veszem, de egy férfi segg?


Nem mondom hogy szakítóok lenne, ha ilyet kérne egy férfi, de azért nagyon meglepődnék és lehet el kéne gondolkoznom a dolgainkon.


24/L

2016. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt egy barátom, akivel együtt láttuk a Cool túra című filmet. Abban van prosztata masszázs szex.

Szenvedélyes szexuális életet éltünk, minden jó ötletre vevők voltunk. Így utánanéztünk, majd kipróbáltuk. Párom nagyon élvezte és mi tagadás engem is eléggé izgalomba hozott a dolog. Már akkoriban is kedveltem a játékos domináns szerepet, talán ezért is izgatott.

Következő a párom férjem lett. Fél év után vele is kipróbáltuk, mai napi tart. ;-)

2016. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Szerintem az régen rossz, ha egy kapcsolatban nem lehet kérni - nem nyitottak egymás igényeire. Azért ez még talán nem olyan beteg dolog, amit ne lehetne élvezni.

Az egész anál témában van egy hihetetlen izgató bizalom, kiszolgáltatottság játék...

2016. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
3-as vagyok. Bocs hogy ilyen maradi, elutasító volt a válaszom. Megérdemlem a lepontozást, amiért nem túrnék egy férfi seggében nőként...
2016. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
A másik oldalt sem ítélem el, nem értem engem miért kell
2016. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Én azt hiszem maradi vagyok. Teljesen taszít. Nem hiszem, hogy izgatni tudna :( Kinek mi, de engem egyáltalán nem hoz lázba.
2016. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Joe.38 ***** válasza:
2%
Beteg a világ ez tény. De hala Itennek még nem teljesen. Azaz hogy egy lány meddig menne el ? Legtönn az ajtóig. És azon ki majd soha nem jönne vissza. Mièrt ? Mert még mindig bár ismétlem beteg a világ de nem a nők dugják a férfiakat. Alapból a dugás a faj fenn tartás miatt van. Ez úgy törtènik hogy pasi dug nőt. Tény hogy ez élvezet is ezért többször tesszük mint ahány utódot akarunk. No de akkor ennek ki is kell fordulni magából ? Miért nem vallod be magadnak langyi vagy. Keress egy homárt az gond nélkül metölt. Ma már nem kell ezt szégyelni hogy vonzódzs az ilyenekhez.
2016. febr. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
próbáltam csajom rávenni ilyenre de nem sikerült kipróbáltam pasival izgato volt nem éreztem bu ... nak
2016. febr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!