Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nagyon gáz, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, és alja dolog lenne nős férfival elvesztenem a szüzességem? 21L

Figyelt kérdés
Sajnos így alakult az életem, hogy 21 éves lányként szűz vagyok. Aggasztó ez számomra, mivel már nagyon akarok szexelni, nemi életet élni. Eddig hitegettem magam azzal, hogy majd jön egy rendes srác, akibe szerelmes leszek, õ lesz nekem az első, odaadom magam neki blablabla... hát nem jött. És már elegem van a várakozásból. Van egy férfi, akit most ismertem meg. 30 éves lesz, és kb 5 éve házas. Gyereke nincs, viszont bevallása szerint a házassága katasztrófa. Nem szereti a feleségét, sem érzelmi, sem pedig szexuális kielégülést nem kap a feleségétől. Legalábbis állítása szerint. Többször megcsalta már őt, amiről a felesége tud, de nem válik el tőle, mindezek ellenére sem. Nekem tetszik ő, többször bevallotta, hogy mint nő én is tetszem neki nagyon. Kezdeményezett is már nálam. Arra gondoltam, ha már itt a lehetőség, akkor kihasználom, és élek vele, mert mégis mire várják még? Hogy szüzen idősödjek meg? Legszívesebben már rég szexeltem volna vele. Viszont van egy valami ami aggaszt, hogy nős, és emiatt nem akarok egy 'kapcsolatromboló' olcsó kis cafka lenni.
2016. febr. 16. 22:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem te rombolnád a kapcsolatát.

De azt tudd, hogy csak a szüzességed kell neki, és utána eldob. Összehazudik mindent, hogy megkapjon.

Szerintem ne tedd, inkább várjál még. És "hitegesd" tovább magad, mert tényleg eljön, csak még várnod kell egy kicsit.

2016. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

teljes mértékben egyet tudok érteni az első hsz-sal. Nincs abban semmi, hogy szűz vagy és szexelni akarsz, de ne nős férfival. Nála egyértelmű hogy csak kielégülni szeretne!

Szerintem keress korban hozzád illő fiút és annak a személynek adj egy esélyt aki nem olyan nagy nőcssábász, de nem feltétlen adomisz számodra. Akár több alkalom is lehet egy ilyenből!

2016. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen és igen.
2016. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem te lennél az első a világon. Van érv mellette és ellene is. Szerető lennél első sorban szex lenne köztetek, s másodsorban is... valójában mindensorban csak szex lenne. Se mozi, se nyaralás, se séta...


A pozitív, hogy mindent nyíltan megtanulhatsz egy rutinosabb férfitől. Orálban jó vagy? Ha nem, akkor az leszel. Remélem a speram íze is tetszeni fog, meg lesz benne részed, valószínűleg nem fogja vállalni a kockázatot a váratlan gyermekáldás felé, de a szájbavégzés is elég erotikus hidd el.


Ha van még kérdésed írj:

37F - volt már ilyen esetem.

2016. febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

Ne haragudj.De egy ilyen félre qrgatós férfi, csak egyszer fog felpróbálni!

Egyetértek az előttem szólókkal.

Inkább várj!

2016. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
23:13 Nem kell a nagy rutinos szűzoltót játszani.
2016. febr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

" szájbavégzés " Na veled se veszítse el senki a szüzességét B+.

Mit reklámozod itt magad?

"volt több ilyen esetem"


Te jó Isten.

2016. febr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Most, hogy ő kapcsolatban van vagy milyenben és, hogy te lefekszel e vele, szerintem a ti dolgotok. (jó ha kiderül akkor a nőé is) Megváltó válaszra várva értelmetlen ilyen kérdést feltenni, mivel az emberek kb fele azt mondja, hogy szemét, €@*#% lennél, a másik fele szerint pedig csináld minél hamarabb. Szerintem ha akarod csináld, csak ebbe a nagyon rossz a házasságom, sanyarú sorsom van blablába ne higgy. Ha annyira rossz lenne, elváltak volna. Plusz ha tényleg ilyen sokszor csalta már a nőt, akkor gumi nélkül semmi esetre se engedd, mert nem jó biznisz a szüzességet nemi bajra cserélni.
2016. febr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az szép! De várj egy rendes férfire. Ne add magad neki oda mert abból 1x lesz szex többször nem.

Meg mondom neked az őszintét. Én örülnék ha egy olyan barátnőm lenne aki szűz és én lehetnék neki az első.

De sajna nem hogy szűz de még nem szűz barátnőt se tudok szerezni :(

2016. febr. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem kapcsolatot akar a pasival,hanem csak elveszteni a szüzességét,ha jól értem.

Tehát ilyen esetben nincs szó kihasználásról.

A pasi nem nagyon fog elválni,eddig is megtehette volna.

Lehet a felesége meg is engedi neki,hogy szexuális életet éljen másokkal,így itt nem kapcsolatról lenne szó,hanem csak szexről.

Ha a kérdező is tudja kezelni,és nem reméli,hogy ebből lesz más is,akkor nincs gond.

2016. febr. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!