Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számít valamit a lányoknál ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít valamit a lányoknál ha a farok körül metélt vagy sem?

Figyelt kérdés
USA-ban rutin alap műtét csecsemőknél a körülmetélés, vagy már itthon is? Szexben melyik jobb? El nem tudnám képzelni fityma nélkül xD

2016. febr. 16. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Engem nagyon taszít a metélt. 25L
2016. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Gusztustalan mert zsidó származásra utal
2016. febr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

szerintem tök mind1. mivel nem a farkadba lesznek szerelmesek a csajok, gondolom... Habár nem tudom mert fiú vagyok. De szerintem értelmes lánynál nem ez számít.

Mert gondolom az első 2 válaszoló se kérdezi meg elsőnek a "randi társától" hogy hé neked van fitymád vagy metélt vagy? xDD bár ki tudja. Nem vagyok metélt fiú csak van egy kis csöpnyi gondolkodásom. de engem is érdekel.

2016. febr. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerencsére ebben nem majmoljuk az ostoba amerikaiakat.
2016. febr. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy nálunk olyan gyakori lenne. Volt már pár pasim, de még nem találkoztam körülmetélttel, ezért nincs összehasonlítási alapom. De szerintem nem igazán lényeges a szexnél, legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy a makkja talán kevésbé érzékeny, ezért lehet, hogy tovább bírja.
2016. febr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt körülmetélt pasim, de először észre sem vettem, mert ő volt nekem a második, és gyanús volt h nem egészen olyan mint az első, dehát eltelt a kettő közt egy év. Aztán később ő mondta, h azért olyan mert kiskorában fitymaszűkülete volt és körül kellett metélni.

Szóval szerintem tök mindegy milyen, meg mekkora, csak az összhang meglegyen, és tudja használni.. :)

2016. febr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!