Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti hogy szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy szeretitek ha a lány orálisan kényeztet? 20l

Figyelt kérdés
Mit szerettek a legjobban? Hogy kell jól csinálni?
2016. febr. 17. 11:52
 1/6 Linó03 ***** válasza:
Az elején kicsit csavarhatod a fejed a ki-be mozgás közben, ez nagyobb ingert kelt, de az erőteljes merevedés után már ne, mert pont emiatt kellemetlenné is válik (vagy lehet hogy nála nem, kérdezd meg a partnert). Játssz a nyelveddel is közben, amikor kijjebb van a szádból, nyalogasd meg a végét - ezt csinálhatod úgy is, hogy közben nem esel ki a ki-be ritmusból, de úgy is, hogy egész sokáig a végét nyalogatod. Érdemes kipróbálni a lágy, rásimuló nyelv- és a megfeszített keményebb nyelv érintésének a hatását. A makk peremén is eljátszhatsz, rengeteg idegvégződés van ott is, kellemes hatást kelt. Közben a kezeddel masszírozhatod lágyan a heréket, simogathatod a fenekét, ha azt szereti (és nem a hátán fekszik), vagy kényeztetheted a prosztatáját, ha ő is benne van a dologban. Bővebb leírástért írj privátban, itt azért nem írok többet, mert ha annyira nem érdekel, csak nagyjából, akkor felesleges.
2016. febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Linó03 ***** válasza:
Ja és bocsi, nem fiú vagyok, hanem lány, de amiket leírtam, azoknak ismerem, hogy minek mi a hatása. :D
2016. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

NEM ÉN ÍRTAM CSAK MÁSOLOM !!!


na hogy tényleg segítsen is valaki, nőként leírom, ahogy én látom:

kényszerből ne csináld, látszik rajtad, ha nem akarod, és csak muszáj az egész. amennyiben te is akarod, akkor élvezd, hisz a párod is élvezi :) csókolgasd végig a testét, simogasd előtte. a farkát se vedd egyből a szádba, inkább simítsd végig, csókolgasd, nyald meg a tövétől a hegyéig. ha már a szádban van, fontos, hogy ne fogazz, az elég kellemetlen lehet. ha nem tudod mélytorokra kapni, nyilván nem kell csinálni (az nem túl szexi, ha hörögsz és öklendezel közben) de lehet próbálkozni :) amire fontos ügyelni az az, hogy ne egysíkúan csináld, hanem legyen változatos. ha csak ki-be húzkodod, az mindkettőtöknek unalmas lesz. használj egy kis vákuumot, a nyelvedet, a kezedet közben váltakozva, vagy egyszerre, változtatva a tempón, mélységen, szívóerőn, a párodon úgy is látod, hogy melyik tetszik neki legjobban. ha elfáradt a szád, akkor pihentesd kicsit, addig kézzel játsz vele, és a nyelveddel izgasd, nyalogasd a makkját, mindegyik része elég érzékeny, de szerintem érdemes hangsúlyt fektetni a "karimájára" és a hátuljára :)

hirtelene most ennyi jutott eszembe. ha nem akarod, hogy a szádba élvezzen, beszéld meg vele, és akkor valahová máshová megy el. de ha ezzel nincs problémád, akkor nyeld le utána, elég lehangoló lehet, ha egy lány köpköd. :D


igen, az tényleg kimaradt, pedig egy korábbi ilyen kérdéshez azt is odaírtam :D szóval a herékkel is lehet játszani, csak nagyon finoman, óvatosabban, mint máshol. de lehet csókolgatni, nyalogatni, finoman bekapni, és ha már a farkával foglalkozol, akkor is lehet mellette simogatni a golyszlikat :D

2016. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A végén kéz nélkül, két ütem (bólogat), szájbaélvezés után mosolyog. Ha ez megy, nyertél. Bárkinél szerintem.
2016. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Linó03 ***** válasza:

Először is érdemes elmondanod a partnerednek, hogy még nem kényeztettél senkit orálisan, és akkor tudni fogja, hogy türelmesnek kell lennie veled (ez amúgy szerintem minden esetben érvényes, oda-vissza). Ha nyitott – és miért ne lenne az – akkor segít is neked (én is így tanultam meg, gyakorlatilag a volt barátom tanított meg azzal, hogy mondta, mi minden okoz neki élvezetet).


Mire számíts: A pénisznek a van egy jellegzetes szaga/illata, akkor is, ha tiszta. A bőr máshol is sós néha az izzadságtól, ennek is lehet enyhe íze, ez természetes, csak először nagyon furcsa. Én nagyon idegenkedtem tőle eleinte, ezért fokozatosan ismerkedtem meg vele szájjal (kézzel már ismertem).


Ha eljutottatok addig, hogy megszoktad, hogy a szádban van, akkor a figyelmedet átterelheted a mindenféle egyéb kényeztetésre. Általában nem szeretik, ha csak ki-be mozgatod, azt többször is olvastam, úgy jellemezték, hogy olyan, mint egy fadarab. Eleinte, ha úgy kezded, hogy még nem merev, masszírozhatod kézzel úgy, hogy a fityma még rajta van, aztán húzd hátra, fektesd a tenyeredbe és nyalogasd a makkot – a fitymafék környéke kifejezetten érzékeny. Lágy állapotban a makk peremét még kevésbé tudod nyalogatni. Ha beveszed a szádba a péniszt és megszívod néhányszor, miközben kényezteted, a merevedés valószínűleg gyorsabb lesz, mert ez erős izgató hatás. Hogy mennyire szívd, arról kérdezd a partnered, ő tud visszajelzést adni. Mint már írtam, eleinte a ki-be mozgás közben csavarhatod a fejed oldal irányba és vissza, ez erősebb ingert kelt, viszont egy bizonyos izgatottsági fok után kellemetlenné válhat. A ki-be mozgás ne robotos legyen, hanem „szenvedélyes”, tehát kifelé mondjuk lassabban, befelé gyorsabban, változó tempó (jobb videókon látni ilyet). A pénisznek nem feltétlenül kell végig a szádban lennie (eleinte hamar el is fáradhat a szád), kényeztetheted máshogy is: az ajkaiddal lágyan végigharapdálod a tövétől, szemből, az oldalán is, nyalogatod (erre valószínűleg inkább a makk érzékeny, mint a törsz), formákat jársz le rajta „hegyes” megfeszített nyelvvel, körbe pöckölgeted a makk peremét, megmasszírozod a húgycsőnyílást is. Szájjal kényeztetheted a heréket is. Van, aki szereti, ha felváltva csinálják, egyszer a péniszt, másszor a heréket. Nyalogathatod ugyanúgy, az ajkaiddal masszírozhatod, és a szádba véve szívhatod (ezzel óvatosan, mert könnyen lehet fájdalmat okozni, kérj visszajelzést). Orális kényeztetés közben análisan is kényeztetheted. Ehhez legyen rövid a körmöd, vagy vegyél fel vékony gumikesztyűt, nehogy megsértsd. Használt sok (inkább túl sok, mint kevés), síkosítót. Először csak az ánusz környékét masszírozd, majd ha ellazult, lassan, fokozatosan dugd be az ujjad, és figyeld a reakcióit. A prosztata a végbél elülső falán található dudorról ismerhető fel, kb. ujjnyi mélyen van. Ezen kívül bármelyik testrészét cirógathatod, amit különösen szeret, vagy kér (ha eléred).


Az elmenetel: Amikor már közeledik, gyorsíts – lehet, hogy kérni is fogja. Ilyenkor szoríthatod erősebben is a száddal, csak vigyázz, a fogaddal meg ne karcold. Biztos ami biztos, én ilyenkor a fogaimra szoktam hajtani az ajkam (mint amikor a gyerekek a fogatlan banyát utánozzák). Hogy az élvezés kezdetétől mi a teendő, az eltérő. Van, aki azt szereti, ha élvezés közben is még egyre gyorsabban és erősebben csinálják, és csak később csökkentik az ingert (észre fogod venni, hogy mikor, ha más nem, szól, hogy elég). Viszont van olyan is, aki szinte azonnal kellemetlenül érzékennyé válik. Előre meg kell kérdezni, hogy hogyan szereti, és ennyi. Viszont mindkét esetben, ha már elment és túl érzékeny is, az kellemes levezetés, ha utána lágy nyelvvel finoman, lassan nyalogatod.


Továbbá kipróbálhatsz bármit, ami még eszedbe jut, kérd a párodat is, hogy mondja, mit és hogyan szeret. Ha valamiben nem vagy biztos, hogy milyen hatást kelt, kérdezd nyugodtan. És ne vedd szentírásnak, amit leírtam, mert ő, emberi különbözőségeinkből kifolyólag, reagálhat, érezhet máshogy, mint ahogy én tapasztaltam azokon, akikkel én találkoztam.


L

2016. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ejha, micsoda terjedelmes leírások! Nálam a változatosság a lényeg, és a vákuum. Szívni kell a farkat, nem elég csak nyalogatni meg ki-be húzkodni!
2016. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!