Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok az ilyen pasikról mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok az ilyen pasikról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 17. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
semmi, engem nem vonz
2016. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy elég sok időt, pénzt és energiát fordított a külsejére, és gyanítom (de ez nem biztos), hogy most meg van elégedve az eredménnyel.
2016. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gabo nagyon sokat dolgozik azért, hogy jól nézzen ki, ez a hobbija, ezt szereti csinálni és büszke is rá, szerintem nincs vele semmi probléma, mindenki arról posztol instán amit éppen csinál. Mint pasi nem jön be, teljesen más az életstílusom, nem lenne semmi ideje, a teste meg nekem túl izmos...
2016. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A kinézete, mármint most csak a testére vonatkozóan, jól néz ki. Én szeretem, ha valakinek kidolgozott teste van. De, mint férfi, amit eddig hallottam róla és stb. egyáltalán nem kellene :D Buta és utálom a buta férfiakat.
2016. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmi bajom a melegekkel,mindenki azt csinál amit akar.
2016. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nyamíííí! :P
2016. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó a számból vetted ki a szót :P
2016. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 cicamicamiau válasza:

Elázott, ez természetes, mert szakad az eső.

Pumped Gabo, ez most komoly? -.-

2016. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
full
2016. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valamivel ellensúlyozni kell a kicsi szerszámot.. nekem nem jön be.. szimte mintha plasztikáztatta volna magát :/ meg gondolom szolizik minden héten 2x .. a ficsúr...
2016. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!