Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ki a r. anc?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a r. anc?

Figyelt kérdés

Milyen nőre mondjátok azt ,hogy ri..nc?

Mit csinál az aki az?


2016. febr. 18. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Összeakadt egy hülyegyerekkel, aki leribizlizi!

F/60

2016. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Számomra a r_banc kifejezés egy ellenszenves nőszemélyt jelöl, aki pont annyira felszínes és ostoba, hogy ne tudjam ignorálni, és idegesít. Általában manipulatív teremtmény, a céljai elérése érdekében hajlandó a leggátlástalanabb eszközökhöz folyamodni (pl a saját teste kiárusítása anyagi javakért. értsd. főnöknél fizetésemelés stb.) rengeteg felszínes kapcsolata van, az "igaz barátai" is kihasználható alannyá válnak, ha a helyzet úgy kívánja. Párkapcsolati életében nem feltétlenül lojális, állandó partnere mellett szeret belekóstolni új élményekbe...
2016. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

-megcsalja a párját

-lekúrják egy buli után

-havonta 10 csávóval kavar

ilyenek


persze mindjárt beírják hogy álszent vagyok, prűd vagyok, irigy vagyok, jól teszi a lány, kiéli a vágyait, meg a többi sablon szöveg amit ilyen kérdések alá szoktak írni

2016. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

a saját teste kiárusítása anyagi javakért


az már a k_rva

a r_banc ingyen csinálja

2016. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Rosszul fogalmaztam, nem feltétlenül anyagi javakért, de gyakran az előrejutás érdekében. Ami lehet anyagi természetű, mint pl fizetésemelés, vagy ilyen-olyan ajándékokért a "pasijától" mint pl új kabát,táska,cipő stb. Vagy hogy a bizalmába férkőzzön egy olyan embernek akit a későbbiekben ki tud használni a reményei szerint
2016. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk én azokat is k_rvának hívom, de ez már csak megközelítés kérdése :D Vannak olyan lányok, akik r_bancok, de amúgy teljesen normális, aranyos személyiségük van, nincs nekik ezzel semmi hátsó szándékuk. Csak hát menthetetlen fa$zhiányban szenvednek szegénykék.
2016. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És ,akinek szexkapcsolata van ,de csak egy és tegyük fel az illető foglalt vagy családja van?
2016. febr. 18. 22:11
 8/11 anonim ***** válasza:

A válaszokból megtudhattuk, hogy a r_banc = "nem frigid nő". A frigid nő meg biztos = szemét szűzk_rva.


Mellesleg azt is megtudhattuk, sok férfit miért csak két lábon járó vibrátorként használnak újabban a nők, anélkül hogy jótánnyit is foglalkoztatná őket a véleményük :)

2016. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"És ,akinek szexkapcsolata van"


Akinek csak szexkapcsolata van, az mitől lenne r_banc?

Egyszerűen nem kellett neki komoly kapcsolatra a férfi, ennyi.


Ott a családos férfi a ribi, mert csalja a nőjét.

2016. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na meg is jött az első okos ember, erről beszéltem :D
2016. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!